ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امضای تفاهم نامه سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب برای گسترش معرفت دینی و منش پهلوانی در ورزش

سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب و روحانیون، تفاهم نامه ای را جهت گسترش معرفت دینی و منش پهلوانی در ورزش به امضا رساندند. به گزارش خبرزگاري بسيج، مهدی میر جلیلی جانشین سازمان ورزش بسیج در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج گفت: در ماه پر خیر و برکت و خودسازی رمضان که میزبان خداست و شیطان در غل و زنجیر است، تفاهم نامه همکاری مابین سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب و روحانیون منعقد شد. در این تفاهم نامه مقرر شد تا دو سازمان از ظرفیت ها و امکانات یکدیگر در جهت گسترش و توسعه فرهنگ ورزش و تفکر بسیجی بهره مند شوند.
میر جلیلی اظهار داشت: ورزش علاوه بر بعد فنی، بعد معنوی و روحانی نیز دارد، لذا سازمان ورزش بسیج با استفاده از ظرفیت و توانمندی های بسیج طلاب در جهت تقویت معرفت دینی، منش پهلوانی و افزایش بصیرت ورزشکاران در بعد معنوی استفاده خواهد کرد. همچنین در طرف مقابل سازمان بسیج طلاب و روحانیون نیز از امکانات و زیر ساخت های سازمان ورزش بسیج در راستای ارتقای سظح آمادگی جسمانی و توان رزمی روحانیون و طلاب بهره خواهد برد.
 جانشین سازمان ورزش بسیج در پایان با بیان اینکه این تفاهم نامه همکاری، به توسعه ورزش در بین بسیجیان کمک می کند، خاطر نشان کرد: در این تفاهم نامه سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب و روحانیون متعهد شدند که در کلیه رویدادهای ورزشی از ظرفیت های دو سازمان در جهت رشد و توسعه ورزش همگانی، فرهنگ سازی در ورزش، تشویق آحاد مردم و سالم سازی امکان ورزشی که همراه با ارتقای سطح معرفت و منش پهلوانی باشد، استفاده کنند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده