امضای تفاهم نامه سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب برای گسترش معرفت دینی و منش پهلوانی در ورزش

سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب و روحانیون، تفاهم نامه ای را جهت گسترش معرفت دینی و منش پهلوانی در ورزش به امضا رساندند. به گزارش خبرزگاري بسيج، مهدی میر جلیلی جانشین سازمان ورزش بسیج در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج گفت: در ماه پر خیر و برکت و خودسازی رمضان که میزبان خداست و شیطان در غل و زنجیر است، تفاهم نامه همکاری مابین سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب و روحانیون منعقد شد. در این تفاهم نامه مقرر شد تا دو سازمان از ظرفیت ها و امکانات یکدیگر در جهت گسترش و توسعه فرهنگ ورزش و تفکر بسیجی بهره مند شوند.
میر جلیلی اظهار داشت: ورزش علاوه بر بعد فنی، بعد معنوی و روحانی نیز دارد، لذا سازمان ورزش بسیج با استفاده از ظرفیت و توانمندی های بسیج طلاب در جهت تقویت معرفت دینی، منش پهلوانی و افزایش بصیرت ورزشکاران در بعد معنوی استفاده خواهد کرد. همچنین در طرف مقابل سازمان بسیج طلاب و روحانیون نیز از امکانات و زیر ساخت های سازمان ورزش بسیج در راستای ارتقای سظح آمادگی جسمانی و توان رزمی روحانیون و طلاب بهره خواهد برد.
 جانشین سازمان ورزش بسیج در پایان با بیان اینکه این تفاهم نامه همکاری، به توسعه ورزش در بین بسیجیان کمک می کند، خاطر نشان کرد: در این تفاهم نامه سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب و روحانیون متعهد شدند که در کلیه رویدادهای ورزشی از ظرفیت های دو سازمان در جهت رشد و توسعه ورزش همگانی، فرهنگ سازی در ورزش، تشویق آحاد مردم و سالم سازی امکان ورزشی که همراه با ارتقای سطح معرفت و منش پهلوانی باشد، استفاده کنند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امضای تفاهم نامه سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج طلاب برای گسترش معرفت دینی و منش پهلوانی در ورزش» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX