ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برنامه ویژه بسیج برای یادبود محمدعلی کلی

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران از برنامه ویژه و مفصل برای یادبود محمدعلی کلی در مراسم همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد خبر داد. برنامه ویژه بسیج برای یادبود محمدعلی کلیبه گزارش خبرگزاری بسیج، داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران اظهار داشت: با توجه به اینکه محمدعلی کلی از قهرمانان و اسطوره‌های نامی بوکس جهان محسوب می‌شد و او چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ سبک مردم را به پای تلویزیون ها می‌کشاند از نظر ما یک اسطوره است.
وی افزود: روی دیگر قضیه در مورد کلی حس استکبارستیزی و نژادپرستی او بود که بارها و بارها این موضوع را در مسابقات نشان داد و طی چندین سال گذشته نیز موضع‌گیری وی در قبال آمریکا برای مبارزه با بحث استکبارستیزی در رسانه‌های مختلف جهان بازتاب پیدا کرد. از همین رو نشان می‌دهد وی روحیه‌ای پهلوانی داشت و به همین دلیل سازمان بسیج ورزشکاران در شانزدهمین همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد که مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی به میدان نرفتند برنامه ویژه و مفصلی برای یادبود محمدعلی کلی خواهد داشت.
آذرنوش تأکید کرد: این مراسم در اول تیرماه و مصادف با پانزدهمین روز ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد و سعی می‌کنیم برنامه ویژه و مفصلی برای یادبود این قهرمان نامی ورزش جهان داشته باشیم.
 رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ضمن تبریک به خاطر موفقیت‌های والیبال نیز گفت:‌جا دارد به آقای داورزنی که خودش عضو شورای بسیج ورزشکاران هم محسوب می‌شود تبریک بگویم و مطمئنا این افتخارات رشته والیبال باعث سربلندی مردم ایران است و ما امیدوار هستیم در مراسم پیش رو از داورزنی و بعضی از رؤسای فدراسیون‌های المپیکی تجلیل به عمل آوریم.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده