ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محمد حسین فئوادیان مدیر روابط عمومی سازمان ورزش بسیج خبر داد: دوره آموزشی تخصصی مدیران روابط عمومی تربیت بدنی سپاه های استانی کشور برگزار می شود

دوره آموزشی تخصصی مدیران روابط عمومی تربیت بدنی سپاه های استانی کشور روز سه شنبه 11 خرداد آغاز می شود. به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، محمد حسین فئوادیان، مدیر روابط عمومی سازمان ورزش بسیج گفت: با همکاری مدیریت روابط عمومی و مدیریت آموزش سازمان ورزش بسیج، دوره آموزشی تخصصی مدیران روابط عمومی تربیت بدنی سپاه های استانی کشور از روز سه شنبه 11 خرداد به مدت 2 روز در تهران برگزار می شود.
فئوادیان با اشاره به حضور سردار کاظم یزدانی رئیس سازمان ورزش بسیج در افتتاحیه این دوره آموزشی، افزود: در برنامه پنج ساله ششم ورزش بسیج که از امسال آغاز می شود، موضوع آموزش یکی از بخش های محوری برنامه است و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی روابط عمومی ها در همین راستا است.در این دوره تخصصی، شرکت کنندگان با شرکت در کارگاه های مختلف زیر نظر اساتید برجسته دانشگاه در حوزه روابط عمومی و ارتباطات، آموزش های تخصصی را در مبحث های مختلف خبری و کار رسانه ای  فرا می گیرند.
مدیر روابط عمومی سازمان ورزش بسیج در ادامه با بیان اهمیت کار روابط عمومی در سازمان ها افزود: در هر سازمان و نهادی روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی آن سازمان با رسانه ها و افکار عمومی شناخته می شوند و این نشان دهنده اهمیت بالای کار روابط عمومی است و در صورتی که این بخش نتواند ارتباط خوبی برقرار کند، فعالیت های سازمان انعکاس پیدا نمی کند. با توجه به این مسئله، مدیریت روابط عمومی سازمان ورزش بسیج جهت ارتقای فعالیت های خبری و انعکاس بهتر برنامه های جهادی و گام های بزرگ بسیج در ورزش کشور، دوره تخصصی مدیران روابط عمومی سپاه های استانی سراسر کشور را برگزار می کند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده