ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سازمان ورزش بسيج هنجار شكني صورت گرفته در سفر تيم كشتي كشورمان به آمريكا را محكوم كرد

سازمان ورزش بسيج هنجار شكني برخي از همراهان تيم كشتي كشورمان در سفر به آمريكا را محكوم كرد. به گزارش خبرگزاري بسيج به نقل از پايگاه اطلاع رساني سازمان ورزش بسيج، حاشيه هاي به وجود آمده در سفر كشتي گيران ايراني به آمريكا و حرمت شكني هاي صورت گرفته  توسط برخي افراد همراه، احساسات جامعه ورزش كشورمان را جريحه دار كرده است، در همين راستا سازمان ورزش بسيج در بيانيه اي حواشي به وجود آمده در اين سفر را محكوم كرد.
متن بيانيه سازمان ورزش بسيج به شرح زير است:
ورزش كشتي همواره در كشورمان نماد پهلواني و جوانمردي بوده است و تاريخ كشتي پر است از چهره هاي ماندگاري كه علاوه بر كسب مدال قهرماني، در دل مردم هم نفوذ كرده اند و با مردمداري و دفاع از مظلوم همراه جامعه بوده اند و پرچمدار ارزش هاي ديني و مذهبي كشورمان هستند.همين است كه نام جهان پهلوان غلامرضا تختي در يادها زنده است. با وجود چنين سابقه اي كه از كشتي در اذهان ثبت شده است اما در سفر اخير تيم باشگاهي كشورمان به آمريكا، حاشيه هاي تلخي رقم خورد كه باعث جريحه دار شدن احساسات مذهبي مردم عزيز كشورمان شد. بدون شك حساب قاطبه اهالي كشتي از برخي چهره هاي هنجار شكن كه در سفر به آمريكا بر خلاف موازين اسلامي رفتار كرده اند، جداست، با اين حال نمي توان از كنار حركت هاي غير اخلاقي برخي همراهان تيم كشتي در اين سفر گذشت، همراهاني كه متاسفانه با زير پا گذاشتن اصول اخلاقي و ارزش هاي ديني در محلي حضور يافتند كه شايسته يك ايراني مسلمان نيست. سازمان ورزش بسيج ضمن محكوم كردن حاشيه هاي غير اخلاقي سفر تيم كشتي به آمريكا، از مسئولان وزارت ورزش و فدراسيون كشتي تقاضا دارد كه با بر خورد با چهره هاي هنجار شكن، اجازه تكرار چنين حاشيه هايي كه دهن كجي و توهين به مقدسات ديني است را ندهد.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده