ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خراسان شمالی از تغییر استاندار ضرر نکرده است

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی برخی عزل و نصب‌ها در مقاطعی از زمان لازم است و با توجه به سوابق استاندار جدید، خراسان‌شمالی ضرر نکرده است.

خراسان شمالی


عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه استاندار جدید خراسان‌شمالی، سوابق متعددی نظیر خدمت در وزارت کشور، سرپرستی استانداری، فرمانداری و خدمت در نهاد ریاست جمهوری را داشته است، خاطرنشان کرد: ایشان به مسائل مملکت واقف‌اند و در زمینه مدیریت استانی محروم به اندازه کافی تجربیات لازم را اندوخته اند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه خراسان‌شمالی استانی محروم است و بیش از 200 هزار نفر از مردم آن تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، باید با نگاهی جدی جهت حل مشکلات معیشتی مردم برنامه‌ریزی کرد. از استاندار جدید انتظار می‌رود با توجه به سوابق مدیریتی به‌عنوان نیروی تازه نفس و ارتباط ایشان با وزارت‌خانه‌ها و نهاد ریاست جمهوری، با جدیت مصوبات  سفر رهبری و هیئت دولت را پیگیری کند.

وی ادامه داد: بسیاری از مصوبات سفر ریاست جمهوری از سال 93 تاکنون همچنان بلاتکلیف مانده و اجرایی نشده است که سعی ما نمایندگان مجلس بر این است تا با کمک و پیگیری‌های لازم، هرچه زودتر فصل جدیدی از اقدامات اجرایی در استان شکل بگیرد.

نماینده مردم شیروان در مجلس با بیان اینکه عزل و نصب‌ در پست‌های سیاسی امری طبیعی است، گفت: شاید در شهرستان و مرکز استان شخصی سال‌ها مدیریت نهادی را بر عهده باشد، اما در مدیریت‌های کلان استانی و کشوری، این موضوع امری طبیعی است و جای تعجبی ندارد.

عزیزی افزود: صالحی روحیه مدیریتی دارد و انسان لجبازی نیست که نگرانی وجود داشته باشد. خوشبختانه وی مسائل را در حد استان و کشوری می‌بیند که در این زمینه نمایندگان مجلس نیز با ایشان همدل و همراه هستنند.

وی همچنین با تاکید بر همدلی مسئولان در جهت پیشرفت و توسعه استان، گفت: استاندار جدید خراسان‌شمالی به فکر همدلی در جهت پیشرفت و توسعه باشد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده