ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیمارستان 94 تختخوابی دولتی قرچک سال آینده به بهره برداری می رسد

تهران - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت 73 درصدی عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 94 تختخوابی دولتی شهرستان قرچک گفت: این بیمارستان با توجه به روند مطلوب احداث، اردیبهشت ماه سال آینده، تکمیل و به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، محمدجعفر علیزاده روز چهارشنبه در بازدید از روند عملیات احداث بیمارستان 94 تختخوابی شهرستان قرچک افزود: احداث بیمارستان دولتی در قرچک یکی از مهمترین مطالبات مردم این شهرستان برای تامین امکانات بهداشتی و درمانی موردنیاز است که عملیات ساخت آن با عنایت ویژه دولت یازدهم در حال اجراست.
وی اظهار کرد: بخش مکانیکال این بیمارستان درحال حاضر با 90 درصد پیشرفت فیزیکی درحال تکمیل است و عملیات برق رسانی آن نیز 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
علیزاده افزود: عملیات لوله کشی، کاشی کاری و نمای بیرونی ساختمان بیمارستان 94 تختخوابی قرچک نیز به طور کامل اجرا شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با توجه به جمعیت بالای شهرستان های جنوب شرق استان تهران، مکانی برای فرود بالگردهای امدادی نیز در محوطه این بیمارستان درنظر گرفته شده است.
وی در خصوص مشخصات بیمارستان 94 تختخوابی قرچک نیز گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت 30هزار و 134 مترمربع و با زیربنای هشت هزار و 31 مترمربع در چهار طبقه احداث شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به نیازهای منطقه، تعداد تخت های بستری، بستری ویژه اتاق عمل، اورژانس و دیالیز بیمارستان دولتی قرچک از 64 به 94 تخت افزایش یافت.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: همچنین طبقه همکف این بیمارستان شامل بخش های پذیرش، اورژانس، درمانگاه و دیالیز، طبقه اول شامل بخش های جراحی و ریکاوری و هوراسان، طبقه دوم شامل بخش های بستری زنان، کودکان و سی سی یو و طبقه سوم آن نیز شامل بخش های بستری، جراحی و داخلی، ایزوله و اداری است.
شهرستان قرچک در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
خبرنگار: سیدحسن میری - انتشار دهنده: مجید ملازاده
تهرام/7254//1625/1772

[ منبع این خبر سایت ایرنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده