ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ایران صدرنشین آسیا ، آرژانتین صدرنشین جهان(+رنکینگ فیفا)

تیم فرانسه میزبان جام ملت های اروپا به میان ده تیم اول رسیده ، پرتغال ششم است و ولز موفق شده خود را به رتبه یازدهم برساند. حضور برزیل در رتبه نهم جدول هم از نکات مهم است. تیم ملی ایران به صدرنشینی خود در رنکینگ فیفا ادامه خواهد داد. فدراسیون جهانی فوتبال رنکینگ تیم های فوتبال جهان در ماه جولای را اعلام کرد و تیم ملی ایران همچنان صدرنشین آسیا ست. 
ایران صدرنشین آسیا ، آرژانتین صدرنشین جهان(+رنکینگ فیفا)
به گزارش عصرایران ، تیم ملی ایران ماه هاست که به لطف نتایج خوب در مسابقات مختلف در صدر جدول آسیا قرار گرفته و بالاتر از کره جنوبی، ژاپن استرالیاست. 
ایران صدرنشین آسیا ، آرژانتین صدرنشین جهان(+رنکینگ فیفا)
براساس رنکینگ اعلام شده ازبکستان موفق شده ژاپن و استرالیا را رد کند و به عنوان سومین تیم آسیا مطرح شد. 
در رنکینگ جهانی اما آرژانتین اول است. فینالیست کوپا آمریکا خودش را به صدر رنکینگ فیفا رسانده و پس از آن بلژیک ،کلمبیا و آلمان قرار دارند. شیلی هم به عوان قهرمان کوپا خود را به رتبه پنجم رسانده است. 
ایران صدرنشین آسیا ، آرژانتین صدرنشین جهان(+رنکینگ فیفا)
تیم فرانسه میزبان جام ملت های اروپا به میان ده تیم اول رسیده ، پرتغال ششم است و ولز موفق شده خود را به رتبه یازدهم برساند. حضور برزیل در رتبه نهم جدول هم از نکات مهم است. 

[ منبع این خبر سایت عصرایران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصرایران، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده