آیا هدایای ایران به امریکا «بُرد ـ بُرد» بوده یا «بُرد ـ آورد»؟

از انجا که همیشه در مذاکرات چیزی داده و چیزی ستانده می‌شود، آیا این هدایا در مذاکرات هسته‌ای فقط «بُرد ـ بُرد» بوده یا «بُرد ـ آورد»؟ صراط: از انجا که همیشه در مذاکرات چیزی داده و چیزی ستانده می‌شود، آیا این هدایا در مذاکرات هسته‌ای فقط «بُرد ـ بُرد» بوده یا «بُرد ـ آورد»؟

به گزارش فارس، آنگونه که اداره فدرال اسناد رسمی آمریکا منتشر کرده، در سال ۲۰۱۵ از سوی آقایان ظریف،عراقچی و فریدون سه هدیه برای جان کری و شرمن ارسال شده است که شامل دو فرش نفیس و کتاب آثار استاد فرشچیان بوده. که چند سوال و ابهام در ذهن هر مخاطبی متبادر می‌سازد:

۱ـ از آنجا که طبق ادعای مسئولان ارشد دولت در مذاکرات هسته‌ای قدرت‌های بزرگ جهانی در مقابل منطق جمهوری اسلامی زانو زدند، باید مشخص شود این هدایا چه جایگاهی در این مذاکرات رسمی آنهم با دشمن خصمی داشته‌ و دارد؟

۲ـ مگر ما برای عادی‌‌کردن روابط دو کشور رفته بودیم؟ و اصولا چه لزومی به اینگونه هدایا بوده؟

۳ـ از آنجا که همیشه در مذاکرات چیزی داده و چیزی ستانده می‌شود، آیا این هدایا در مذاکرات هسته‌ای فقط «بُرد ـ بُرد» بوده یا «بُرد ـ آورد»؟

[ منبع این خبر سایت صراط، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیا هدایای ایران به امریکا «بُرد ـ بُرد» بوده یا «بُرد ـ آورد»؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت صراط، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX