ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:حجاب وعفاف در کشور اصالت دارد

خرم آباد – ایرنا- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان اظهار کرد:نقوش زنان محجبه در تخت جمشید نماد اصالت حجاب وعفاف درکشور بوده ونشانگر تحمیلی نبودن این مهم برای بانوان ایران است.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا سردار مرتضی کشکولی در جلسه عفاف وحجاب استان گفت: در مقوله حجاب باید کارهای ایجابی را آغاز کرده وازانجام دادن فقط کارها و اقدامات سلبی خودداری کنیم.
وی ادامه داد: درمراسم شب های قدر که در سپاه استان برگزار شد 98 درصد کسانی که حضور داشتند جوان بودند.
سردار کشکولی اضافه کرد: در بدترین شرایط اقتصادی که به واسطه تحریم ها بر مردم کشور تحمیل شده بود یک نفر از مردم اقدامی علیه نظام نکرده واین نشان از وفاداری مردم به این نظام وانقلاب است.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان یادآور شد: با مهربانی، عطوفت و کارهای هنری و ایجابی باید نسبت به عفاف و حجاب جذابینت ایجاد کنیم چون در موقعیت خوبی قرار داریم.
وی بیان کرد: دشمن نتوانسته در این کشور با تمام هجمه ای که وارد کرده نقشه های خود راعملی کند ونباید با درگیر شدن در مسائل سیاسی نگاه وتوجه به این مقوله کمرنگ شود.
سردار کشکولی گفت: تمام امکانات سپاه لرستان را در جهت اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف و تحقیق و پژوهش در این زمینه اختصاص می دهیم.
7273

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده