ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس دادگستری شهرستان اسلامشهر: دستگاه قضایی در حمایت از صنایع جدی است

تهران- ایرنا- رئیس دادگستری شهرستان اسلامشهر گفت: دستگاه قضایی در حمایت از صنایع و جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی جدی است.

«رضا کمیلی مقدم» روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا ضمن اشاره به اقدامات انجام گرفته از سوی دستگاه قضایی اسلامشهر برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی و صنفی این شهرستان، گفت: تلاش ما این است در صورتی که این واحدها دچار مشکلات قضایی می شوند نیز روند رسیدگی به پرونده آنها منجر به تعطیلی فعالیت های اقتصادی و خط تولید نشود.
وی افزود: تاکنون موارد متعددی با شکایت دستگاه های مختلفی همچون تامین اجتماعی و مالیات به حکم تعطیلی و پلمب واحدهای صنعتی منجر شده است اما ما با برگزاری جلساتی تلاش کرده ایم به هر نحو ممکن در کنار استیفای حقوق شاکیان، زمینه ای را فراهم کنیم که چرخ صنعت و تولید در این شهرستان متوقف نشود.
رئیس دادگستری شهرستان اسلامشهر در ادامه از وجود ده ها پرونده اقتصادی مهم در این شهرستان خبر داد و گفت: هم اکنون پرونده هایی با شاکیان زیاد در این شهرستان باز است که ما تلاش می کنیم با استفاده از نظرات کارشناسان رسمی در روند رسیدگی به آنها تسریع کنیم.
به گفته کمیلی مقدم، تنها یکی از این پرونده ها در خصوص شرکتی است که با جلب سرمایه های مردم در صدد تولید کمپوست های ارگانیک بود و هم اکنون بیش از یک هزار و 400 شاکی دارد.
وی همچنین به اقدامات انجام شده برای اتمام پرونده تعاونی کارکنان ادارات اسلامشهر اشاره کرد و افزود: در این خصوص هم اکنون بیش از 74 پرونده در بخش های مختلف دستگاه قضایی باز است و تلاش کرده ایم طی جلساتی مشکلات موجود را رفع کنیم که در این باره جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره و مدیرعامل فعلی تعاونی و طرف دعوی برگزار شده و صورتجلسه اجرایی آن به منظور بازگرداندن اموال به تعاونی و مالباختگان به امضای طرفین رسیده است.
تهرام/7247//1348

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده