ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تشکیل کمیته ملی اسبدوانی کشور

کمیته ملی اسبدوانی کشور با تعیین رئیس، نایب رئیس و دبیر تشکیل شد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، نمایندگان برگزیده اسبدوانی از استان‌های تهران، گلستان، البرز، خراسان رضوی و خوزستان در حضور خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری، تشکیل جلسه دادند و نخستین گام‌ها را برای ایجاد کمیته ملی اسبدوانی کشور برداشتند.

اهمیت رشته اسبدوانی به عنوان یک حرفه ریشه‌دار در مناطق مختلف کشور، به ویژه منطقه گلستان که تامین کننده معاش و زندگی بخش عمده‌ای از شهروندان است، زمینه ساز تشکیل این کمیته ملی شد تا مسائل و مشکلات کلان تولید، پرورش و نگهداری اسب های اختصاصی رشته کورس را بررسی کند و در تعامل با معاونت اسبدوانی فدراسیون، در مسیر رشد و ارتقاء این رشته زیبا، مهیج و پرطرفدار حرکت کند.

در این نشست، اعضاء کمیته ملی اسبدوانی به اتفاق آراء، آقایان محمود خراسانی، حمید رادان و فرخ پیروزان را به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس و دبیر این کمیته برگزیدند.

در این نشست، اعلام شد که علاوه بر رونق دیرپای کورس در گلستان، تهران، یزد و خوزستان، استان‌های دیگری همچون گیلان، سمنان، آذربایجان‌های شرقی و غربی، لرستان و خراسان رضوی نیز با آماده سازی میدان‌های اسبدوانی، به زودی مسابقات کورس را برگزار خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده