تشکیل کمیته ملی اسبدوانی کشور

کمیته ملی اسبدوانی کشور با تعیین رئیس، نایب رئیس و دبیر تشکیل شد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، نمایندگان برگزیده اسبدوانی از استان‌های تهران، گلستان، البرز، خراسان رضوی و خوزستان در حضور خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری، تشکیل جلسه دادند و نخستین گام‌ها را برای ایجاد کمیته ملی اسبدوانی کشور برداشتند.

اهمیت رشته اسبدوانی به عنوان یک حرفه ریشه‌دار در مناطق مختلف کشور، به ویژه منطقه گلستان که تامین کننده معاش و زندگی بخش عمده‌ای از شهروندان است، زمینه ساز تشکیل این کمیته ملی شد تا مسائل و مشکلات کلان تولید، پرورش و نگهداری اسب های اختصاصی رشته کورس را بررسی کند و در تعامل با معاونت اسبدوانی فدراسیون، در مسیر رشد و ارتقاء این رشته زیبا، مهیج و پرطرفدار حرکت کند.

در این نشست، اعضاء کمیته ملی اسبدوانی به اتفاق آراء، آقایان محمود خراسانی، حمید رادان و فرخ پیروزان را به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس و دبیر این کمیته برگزیدند.

در این نشست، اعلام شد که علاوه بر رونق دیرپای کورس در گلستان، تهران، یزد و خوزستان، استان‌های دیگری همچون گیلان، سمنان، آذربایجان‌های شرقی و غربی، لرستان و خراسان رضوی نیز با آماده سازی میدان‌های اسبدوانی، به زودی مسابقات کورس را برگزار خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشکیل کمیته ملی اسبدوانی کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX