ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روز جهانی قدس عمق استراتژیک ایران در منطقه و جهان است

روز جهانی قدس عمق استراتژیک ایران در منطقه و جهان استبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،‌ اصغر آب‌خضر قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: روز جهانی قدس امسال روز فریاد آزادی فلسطین و روز حمایت از آرمان آزادی قدس شریف و روز فریاد خشم و نفرت، انزجار و برائت «امت بزرگ رسول الله» علیه تجاوز، تعدی و نسل کشی رژیم جعلی و منفور صهیونیست و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و جریانات تکفیری است.

وی افـزود: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امسال علاوه بر تهران، در بیش از 850 شهر سراسر کشور با حضور پر شور و گستردۀ مردم استکبار ستیز و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی برگزار می شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ابتکار معجزگون معمار کبیر انقلاب اسلامی روز جهانی قدس را، رمزی بزرگ و میراثی گرانسگ و ارزشمند برای امت بزرگ اسلامی به ویژه در حفظ وحدت، اتحاد و هوشیاری امت بزرگ رسول الله و جبهۀ بیداری و مقاومت اسلامی علیه فتنه‌ها و توطئه‌های نظام سلطه و استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل برای همیشـۀ تاریخ و ادوار دانست.

آب خضر همچنین تصریح کرد: روز جهانی قدس، روز ترس و استیصال صهیونیست و استکبار جهانی از اتحاد و مقاومت و بیداری اسلامی امت رسول الله است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید قتل و عام و نسل کشی تمام عیار مردم بی دفاع و آواره یمن و بحرین توسط آل سعود و آل خلیفه این مزدوران بی جیره و مواجب و گوش به فرمان صهیونیسم و جنایات وحشیانۀ جریانات تکفیری و الحادی داعش و سلف‌‌گری و تندروهای تروریست تحت حمایت صهیونیسم بین‌الملل و نظام امپریالیسم و سلطه و استکبار جهانی از ملت بزرگ، استکبارستیز و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضور پرشور، انقلابی، آگاهانه و حماسی خود ضمن اعلام حمایت همه‌جانبه از آرمان بزرگ و مقدس آزادی قدس شریف، نفرت و انزجار و خشم مقدس و انقلابی خود را در راهپیمایی روز جهانی قدس ، علیه نظام ظالمانه و سلطۀ استکبار جهانی و دولت ترور و خشونت صهیونیسم بین الملل فریاد زنند و نیز حمایت‌های همه جانبه خود را از ملت مظلوم، رنج کشیده، بی پناه و بی دفاع سرزمین‌های فلسطین اشغالی به ویژه مردم بی‌گناه و مبارز فلسطین، یمن، بحرین، سوریه و عراق اعلام دارند.

آب خضر موضوع فلسطین و قدس را پس از گذشت شش دهه مداوم از ظلم و ستم و جنایت بی‌شمار غاصبان دجال صفت و وحشی رژیم منحوس و جعلی صهیونیست، گفت: هنوز موضوع مهم و درجه اولی هم برای جهان اسلام و برای کل بشریت و آزاد اندیشان و آزادگان جهان است.

«با این اوصاف مساله فلسطین نه تنها از صحنۀ خاطره‌ها، افکار و اذهان عمومی جهان - علی رغم تلاش‌های گسترده و صرف هزینه‌های سنگین صهیونیست‌ها - پاک نشده بلکه از یک موضوع به ظاهر کوچک و کم اهمیت، جانبی و صرفا عربی ، اسلامی و منطقه‌ای نیز فراتر رفته و در حال حاضر نه تنها به عنوان مهمترین و اولویت دارترین مسئله جهان اسلام مطرح است که به عنوان موضوع اول بشریت در سطح جهانی و بین المللی در کانون توجه و اهتمام همه ملت‌های آزاده و فرهیخته دنیا قرار دارد.»

وی حقایق، واقعیات و تجربیات تلخ و رقت‌بار بشریت را حاصل زیاده خواهی و تفرعن عده‌ای جلاد انسانیت و دشمن صلح و امنیت جهانی دانست که امروز به وضوح هر چه تمام تر در جای جای سرزمین‌های فلسطین اشغالی و در حملات وحشیانه و دیوانه‌وار رژیم منحوس، جلاد و جعلی صهیونیستی علیه ملت آواره و بی پناه سرزمین های اشغالی و مردم بی‌گناه این فلسطین و به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان بی دفاع از هوا، زمین و دریا در سایه سار سکوت سرد و مرگبار مجامع بین المللی و سازمان‌های به اصطلاح حمایت از حقوق بشر و با حمایت‌های گستردۀ و همه جانبه شورای امنیت سازمان ملل متحد و با دلارهای کثیف نفتی برخی از دول خود فروختۀ عربی و ارتجاع عرب منطقه به ویژه رژیم دیکتاتور و آدمکش آل سعود و آل خلیفه می توان مشاهده کرد.

وی ادامه داد: این گونه جنایات متعدد و دیوانه‌وار و بی پروای رژیم تروریست پرور صهیونیستی نشان از ترس، درماندگی و استیصال این نظام ظالمانه و ظالم پرور تحت حمایت‌های همه جانبـۀ استکبار جهانی به سرکردگی امریکای جنایتکار و نیز زمینه‌ای برای فروپاشی و اضمحلال این رژیم سفاک و غاصب و زنگ پایانی برای دوران خوش عربده کشی‌ها و سرمستی‌های آنان است.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه رژیم اشغالگر قدس، پایه‌های سست خود را بر روی خون های به ناحق ریخته شدۀ بشریت ، آن هم به جرم حیات و آزادی و بر پیکرهای پاک بی شماری از انسان‌های حق طلب و حقیقت جو بنا کرده است، یادآور شد: امروزه مبارزه، ایستادگی و مقاومت اسلامی و گسترده و فراگیر فرزندان برومند فلسطین قهرمان و غزه مقاوم ، این رژیم کودکش سفاک را به انفعال، استیصال و بیچارگی کشانده و آنان برای فرافکنی شکست ها و فرار رو به جلو، مجبور به راه انداختن جنگ‌های نیابتی توسط رژیم‌های خودفروخته و دست نشانده برخی دول عربی منطقه شده، تا شاید در این رهگذر از بار فشار افکار عمومی و مردم خود بر اشتباهات استراتژیک و شکست های مفتضحانه و پی در پی خود کاسته و با مشغول کردن مسلمانان به همدیگر ، قدس و آرمان آزادی قدس را از کانون توجهات عمومی جهان اسلام منحرف کند.

آب خضر با اشاره به ظلم‌ها و جنایت‌های متعدد دلالان جان انسان‌ها، افزود: امروز پایه‌ها و خانه‌های سست تر از خانۀ عنکبوت دولت ترور و خشونت صهیونیست بیش از پیش در حال فروپاشی و ویرانی است، امروز دولت جعلی ترور و خشونت اسرائیل که چهرۀ کریه المنظر خود را پشت نقاب به ظاهر زیبا و فریبندۀ ژست‌های سیاسی و اربابان ظالم خود پنهان کرده بود با آشکار کردن ماهیت ذاتی و اصول راهبردی خود که همان روحیۀ ظالم و ظلم پروری ، برتری جویی و نژاد پرستی متعصبانه و کورکورانه و کودک کشی و نقض حقوق اولیۀ بشریت است نقاب نفاق از چهره کنار زده و چهرۀ واقعی خود را در حملات سبوعانه و وحشیانه خود به انسان های بی گناه ، به جهانیان نشان داده است .

وی با اشاره به الگوگیری و تأسی جوانان غیور جبهۀ مقاومت اسلامی در فلسطین و غزه از انقلاب اسلامی ایران و گوش فرادادن به پیام رهایی بخش و جاویدان امام راحل عظیم الشأن خاطرنشان کرد: که به وضوح صدای خرد شدن استخوان های رژیم صهیونیست به گوش می رسد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تنها نقطه چاره ساز و راه نجات بخش و موفقیت مردم مظلوم و ستمدیدۀ فلسطین قهرمان و غزۀ مقاوم را همان نسخه و راه نورانی و روشن حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد: هم اینک به یک مطالبه جهانی در متن فریادهای مردم حقیقت جو و آزادیخواه در اقصی نقاط جهان تبدیل شده است که در جمعۀ پیش روی ، در روز جهانی قدس در سراسر جهان توسط مردم آزاده و حق طلب بار دیگر فریاد می شود.

وی ادامه داد: گسترۀ ویژه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، در بیش از 850 شـــهر سراسر کشور از مبداء مساجد و مسیرهای اعلام شده به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه و در بـیــش از 80 کشور جهان اعلام کرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت مؤمن و روزه دار، فهیم و شریف ایران اسلامی و از تمامی صنوف، اقشار و آحاد مختلف مردم و تشکل‌های مردمی، احزاب ، گروه ها ، جناح‌های سیاسی ـ اجتماعی وفادار به انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و قدس شریف ، دعوت می‌کرد تا بار دیگر با خلق حماسه‌ای سیاسی وحدت و انسجام «امت بزرگ رسول‌الله» را حول قبله اول مسلمین جهان (قدس شریف) و قدرت نفوذ خود را بر قلوب و جان‌های میلیون‌ها مسلمان و آزاده حقیقت طلب جهان و عمق استراتژیک مکتب مقاومت و بیداری اسلامی را در جهان به نمایش بگذارند .

آب خضر در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ملت مؤمن و روزه دار ایران اسلامی با پشت سر گذاشتن و درک ایام و لیالی متبرکه و نورانی شب‌های قدر و برداشتن دست های دعا و ابتهال به سوی قادر متعال و راز و نیاز با خالق بی‌نیاز برای آزادی قدس شریف و سرزمین‌های فلسطین اشغالی از دست صهیونیست سفاک؛ رهایی و استقلال و امنیت مستضعغین جهان به ویژه مردم مظلوم و بی گناه فلسطین در کنار مردم بی پناه یمن، سوریه، لبنان، عراق، بحرین و سایر مردم تحت ستم و مستضعف جهان را از درگاه احدیت طلب می‌کند.

وی در خاتمه گفت: ایران اسلامی بار دیگر پرقدرتر از قبل به جهان نشان خواهد داد با حضور وحدت بخش ، آگاهانه ، مؤثر و انقلابی مردم در صحنه، بر قلوب و جان‌های مردم جهان به وِیژه مسلمان و آزادگان تأثیر داشته و عمق استراتژیک مکتب نورانی و منطقی خود را بر قلب ها به جای عقل‌ها حکم فرما می‌کند و این امتیاز و دست برادری و ید برتر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و مسلمانان علیه دشمنان خود است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده