ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امروز فلسطین ؛ فریاد حقانیت و مظلومیت جهان اسلام است

تهران – ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز پنجشنبه در اطلاعیه دعوت و فراخوان شماره دو خود ضمن دعوت از ملت بزرگ ایران برای خلق حماسه ای دیگر در روز جهانی قدس اعلام کرد: امروز فلسطین ؛ فریاد حقانیت و مظلومیت جهان اسلام بوده و روز جهانی قدس روز بزرگ ' مرگ بر اسرائیل است.

به گزارش گروه اخبار فرهنگی ایرنا ؛ در این اطلاعیه آمده است:فردا؛روز جهانی قدس 'روز بزرگ 'مرگ بر اسرائیل' است و در این روز حقانیت و مظلومیت جهان اسلام ؛ در راهپیمایی روز جهانی قدس (جمعه یازدهم تیرماه ' در تهران و بیش از 850 شهر و شهرستان سراسر کشور با حضور معنادار و معنوی و گسترده مردم مومن و روزه دار ایران اسلامی همگام با سایر' امت بزرگ اسلامی ' فریاد می شود.
شورای هماهنگی تبلیغاات اسلامی در آستانه ورود به سی و هشتمین سالگرد نامگذاری ' روز جهانی قدس ' توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) ؛ با صدور اطلاعیه شماره دو ؛ از ملت بزرگ و استوار ایران اسلامی دعوت کرد تا همچون سال های گذشته با حضور انقلابی ؛ پرشکوه ؛ آگاهانه و حماسی خود با قلوبی مملو از ایمان و گام هایی استوار و مشت هایی گره کرده ؛ در صفوفی متحد و یکپارچه و همصدا با ' امت بزرگ رسول الله' و همه آزادگان و آزاد اندیشان جهان ؛ خشم و نفرت و انزجار خود را با سردادن شعارهای 'مرگ بر آمریکا ' و ' مرگ بر اسرائیل' بر سر ' نام سلطه و استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل ' فریاد زنند.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است: روز جهانی قدس ' ؛ امسال در حالی از راه می رسد که وجدان های آگاه و دیدگان هوشیار مردم جهان شاهد یکی از فجیع ترین نسل کشی ها و قتل و غارت های ضد بشری رژیم دیکتاتور آل سعود و آل خلیفه علیه یمن و بحرین و مردم بی گناه آنها به نیابت از دژخیمان صهیونیست بین الملل است و نیز همچنین شاهد ادامه اشغالگری و ظلم بی شرمانه علیه آوارگان بی دفاع و مردم بی پناه و مظلوم غزه و کرانه باختری رود اردن در سرزمین های اشغالی فلسطین هستیم؛ که نشان از ترس و درماندگی و استیصال صهیونیسم در مقابل مقاومت اسلامی و شجاعت مثال زدنی مردم بی دفاع و بی پناه فلسطین است.
در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: جمعه این هفته یازدهم تیرماه مصادف با 25 رمضان المبارک مردم مومن ؛ روزه دارد و انقلابی ایران اسلامی در تهران و بیش از 850 شهر کشور و البته همگام با مسلمانان و آزاد اندیشان در 80 کشور جهان ؛ با بهره مندی کامل از ایام و لیالی قدر و با دعا و ابتهال به درگاه بی نیاز کریم قادر متعال ؛ آزادی قدس شریف را از چنگال دژخیمان سفاک و غاصب رژیم جعلی صهیونیستی مسالت می کند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه و فراخوان شماره دو خود اعلام می دارد که ؛ امروز به رغم همه تلاش های گسترده لابی های زر و زور و تزویز و قدرت صهیونیستی به همراه حمایت های اربابان زورگوی آمریکایی - انگلیسی و تمامی فتنه های غربی – عربی ؛ مساله فلسطین از حصار قومیتی و عربی و منطقه ای در آمده و به عنوان مساله ای جهان اسلام و نگاه دینی و انسانی به عنوان اولین و مهم ترین دغدغه جهان اسلام و بلکه بزرگترین دغدغه و مطالبه آحاد حق طلب و آزادیخواه جامعه جهانی بدل شده و با شکست های پی در پی ؛ اسرائیل غاصب در سراشیبی سقوط و ورطه انحطاط قرار گرفت و ' محور مقاومت و بیداری اسلامی ' در فلسطین ؛ لبنان ؛ سوریه ؛ عراق ؛ بحرین ؛ یمن ؛ لیبی ؛ تونس ؛ مصر ؛ افغانستان ؛ پاکستان و سایر بلاد اسلامی در برابر توطئه های شوم ' جبهه عربی – غربی و صهیونیستی ' در برخی کشورهای اسلامی را با چشم اندازی امید بخش ؛ پیروز واقعی صحنه رویارویی جبهه حق و کفر می داند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ؛ در پایان این اطلاعیه فراخوان و دعوت خود ؛ از ملت مسلمان ؛ انقلابی و روزه دار ایران اسلامی و از همه آحاد و اقشار و اصناف مختلف مردم دعوت می کند تا همگام با سایر مسلمانان در دیگر بلاد اسلامی ؛ غریو رهایی و آزادی قدس شریف و شعار نابودی کفر و استکبار را فریاد کرده ؛ در صفوفی متحد و یکپارچه در صبح جمعه این هفته (11 تیر) در سراسر کشور ؛ رسالت دینی و شرعی خود را در برائت از کفار و مشرکین و طاغوتیان صهیونیست در واپسین روزها از ماه بندگی الهی به نمایش بگذارند.
فراهنگ**1540** 1568

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده