ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

2500 مدیر در دولت یازدهم حقوق نجومی می گیرند

محرم یوسفی با بیان اینکه 2500 مدیر در دولت یازدهم حقوق نجومی می گیرند افزود: مدیر صندوق توسعه ملی پول و اعتبار 2 میلیارد تومان وام با نرخ 2 درصد گرفته است این در حالی است که همه مدیران توسط دولت یازدهم روی کار آمده اند و دولت تمایل ندارد تا وزیر و مدیر متخلف خود را رسوا کند.

محرم یوسفی کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به پرداخت و دریافت حقوق نجومی مدیران با معیشت اقتصادی مردم درتضاد است اظهار داشت: دولت قصد دارد تا دولت قبلی را متهم به جریان سازی فیش های نجومی کند تا از این طریق بتواند واقعیاتی که افشا گری شده است را سرپوش بگذارد.

وی با بیان اینکه 2500 مدیر در دولت یازدهم حقوق نجومی می گیرند افزود: مدیر صندوق توسعه ملی پول و اعتبار 2 میلیارد تومان وام با نرخ 2 درصد گرفته است این در حالی است که همه مدیران توسط دولت یازدهم روی کار آمده اند و دولت تمایل ندارد تا وزیر و مدیر متخلف خود را رسوا کند.

یوسفی بیان داشت: مدیرانی که 60 میلیون حقوق ماهیانه دریافت کرده اند و تسهیلات با نرخ سود پایین گرفته اند به شکل خود سرانه قادر به انجام چنین کاری انجام نبوده اند و عدم بی اطلاعی مسوول مافوق غیر ممکن است.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده