ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مرز بازرگان چهار بانده می شود/ پرداخت وام به انبوه سازان راهکاری در رونق بازار مسکن

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت وام با قیمت مناسب به انبوه سازان منجر به افزایش تولید و عرضه مناسب ، به دور از قیمت های حبابی خواهد شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، پرداخت وام به انبوه سازان راهکاری در رونق بازار تا مرز بازرگان چهار بانده می شود از مهم ترین رویدادهای راه و شهر سازی در هفته ای که گذشت؛

مرز بازرگان چهار بانده می شود
در راستای برطرف کردن مشکلات بازرگانان ایران و ترکیه مرز بازرگان چهار بانده می شود.


چراغ سبز شرکت هواپیمایی آسمان برای پرداخت بدهیشرکت هواپیمایی آسمان پس ازاقدامات قضایی و انعکاس آن در رسانه‌ها، در خصوص پرداخت بدهی خود، چراغ سبز نشان داد.


پرداخت وام به انبوه سازان راهکاری در راستای رونق بازار مسکننماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت وام با قیمت مناسب به انبوه سازان منجر به افزایش تولید و عرضه مناسب و به دور از قیمت های حبابی خواهد شد.


کدام هواپیمای بوئینگ به ناوگان هوایی کشور افزوده می‌شود؟ +عکسشرکت هواپیمایی بوئینگ در نخستین ماه سال جاری به پای میز مذاکره با ایران نشست تا با محصولات خود بخشی از ناوگان هوایی ایران را نوسازی کند.


تسهیلات سود بانکی تاثیری بر بازار مسکن نداردکارشناسان مسکن درخصوص کاهش نرخ سود بانکی معتقدند که کاهش سود بانکی تاثیری بر بازار مسکن ندارد.

هشت ساعت تاخیر برای پرواز تهران - اردبیل ایران ایر/اختصاص دو فروند هواپیمای جایگزینپس از هشت ساعت تاخیر مسئولین شرکت ایران ایر برای مسافران پرواز جایگزین در نظر گرفتند.

انتهای پیام/
[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده