ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معنای اقتصاد مقاومتی از منظر همراه اول: واردات و فروش اقساطی تلفن همراه چینی به بهانه طرح های نوین خدماتی

همراه اولی که می توانست بازوی تولید ملی باشد، به ارائه خدمات به خارجی ها روی آورده تا بکار برده الفاظی چون تکریم و افزایش رضایت مشترکین صرفا شعارهای زیبایی در راستای جذب مشتری باشد و این در حالیست که کشور بعلت تصمیمات غلط و پی در پی اعتدالگرایان در اوضاع بسیار بد اقتصادی بسر می برد و بیش از 70 درصد واحدهای تولیدی کشور ورشکست شده و یا به حالت نیمه تعطیل در آمده است.

گروه اقتصاد – رجانیوز: همراه اول که بازار بسیار خوبی برای فروش موبایل را 48 میلیون مشترک فعال در اختیار قرار دارد با در اختیار قرار دادن برند، امکانات و سرمایه خود به یک شرکت تولید کننده تلفن همراه چینی، گام محکمی را در تضاد با اقتصاد مقاومتی برداشت تا عرصه خدمات جدید موبایلی بهانه ای باشد برای کسب سود سرشار در تجارت خارجی. شروع طرح باندلینگ که می توانست اقدامی اساسی در حمایت از تولید کنندگان داخلی تلفن همراه باشد و کارگر و مهندس ایرانی را به کار و تولید سرمایه دعوت کند، به پله ای بلند برای تصاحب بخش عمده ای از بازار ایران توسط چینی ها تبدیل گردید.

به گزارش رجانیوز؛ 30 خرداد امسال بود که اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران طی خبری اعلام کرد، اپراتور اول تلفن همراه کشور برای اولین بار در ایران اقدام به عرضه گوشی هوشمند به همراه میزان مشخصی اعتبار ماهانه به مدت یکسال (شامل مکالمه، دیتا و پیامک) به صورت اقساطی کرده است. در راستای این طرح، مشترکین دائمی همراه اول براساس ارزش سیم کارت شان تخصیص اعتبار شده و می توانند با خرید یکی از بسته های در نظر گرفته شده که ترکیبی از «مکالمه، پیامک، اینترنت همراه» و یک مدل گوشی هوشمند شیاومی است؛ بدون نیاز به ضامن، اقدام به خرید اقساطی کرده و هزینه آن را طی یکسال پرداخت کنند.

 

منبع این خبر سایت رجانیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده