ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرقت نافرجام تلفن همراه از دختر جوان

ساعت ١٤ روز سوم تيرماه امسال خبر دستگيري سارق يك تلفن همراه در خيابان آبان به پليس اعلام و بلافاصله يك واحد گشت انتظامي به محل اعلام خبر اعزام شد.

به گزارش اعتماد، پس از حضور ماموران در محل دستگيري سارق موبايل، دختر بيست‌وچهار ساله‌اي درباره جزييات سرقت ماموفق تلفن همراهش به ماموران گفت: من دانشجوي دانشگاه صنعتي امير كبير هستم و در خوابگاه سكونت دارم، دقايقي قبل در حال رفتن به خوابگاه بودم كه پسر جواني به من حمله‌‌‌ور شد، بسيار ترسيده بودم، گمان كردم وي قصد ربودنم را دارد، پسر جوان مرا كتك زد و كيفم را از دستم كشيد اما موفق به سرقت كيف نشد به همين خاطر مرا وسط خيابان پرت كرد و تلفن همراهم را دزديد، زماني كه او قصد فرار داشت دنبالش دويدم و با داد و فريادم، مردم به كمك آمدند و توانستند او را دستگير كنند. همچنين همدست سارق جوان با ديدن صحنه دستگيري دوستش توسط مردم، پا به فرار گذاشته بود. »

 صبح روز چهارشنبه اين سارق بيست و دو ساله به دادسراي ناحيه ٣٤ تهران منتقل شد و در اظهاراتش به علي وسيله ايزد موسي؛ بازپرس شعبه پنجم اين دادسرا گفت: «از حدود هفت سال قبل معتاد شدم و ماده مخدر «شيشه» مصرف مي‌كردم، از پنج سال قبل نيز شروع به مصرف ماده مخدر «هروئين» كردم تا اينكه پدرم از من خواست شيشه را ترك كنم. او به من گفت اگر شيشه نكشم پول هرويين را برايم تامين مي‌كند و به حرفش عمل كرد اما سه ماه قبل ديگر پول هرويين به من نداد و مرا از خانه بيرون كرد، من نيز به كمپ ترك اعتياد رفتم و تا يك ماه قبل آنجا بودم ولي چون احتياج به مواد داشتم از كمپ بيرون آمدم. مخارج اعتيادم روزي ٣٠ هزار تومان بود اما ديگر پولي براي تهيه مواد مخدر نداشتم تا اينكه چند روز قبل نزديك مترو نواب با يك پيك موتوري به نام ناصر آشنا شدم، ناصر نيز معتاد بود، يك روز قبل و روز سرقت از دختر جوان مواد نكشيده و خمار بودم، به ناصر گفتم اگر مواد مخدر نداري با هم به سرقت برويم و با سرقت كيف يا تلفن همراهي بتوانيم پول مواد را تهيه كنيم.

سارق جوان كه سابقه كيفري‌ متعددي از جمله نگهداري هرويين، سرقت و ضرب و جرح را در پرونده خود داشت به سرقت‌هاي ديگر تلفن همراه در خيابان‌هاي مركزي و شمال شهر تهران اعتراف كرد و به دستور بازپرس پرونده براي ادامه تحقيقات در اختيار ماموران اداره آگاهي قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت تابناک اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده