ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی کرمانشاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند

کرمانشاه- ایرنا- اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی کرمانشاه به منظور انجام همکاری های مشترک با یکدیگر تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه؛ این تفاهم نامه همکاری به امضای مجتبی جوهری مدیرکل ورزش و جوانان استان و بهرام بادکو رئیس سازمان جهاد دانشگاهی رسید.
در این تفاهم نامه که پس از نشست های مسئولان و کارشناسان 2 دستگاه و نیازسنجی های صورت گرفته منعقد شد، اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی کرمانشاه نسبت به توسعه همکاری های دو جانبه در بخش های مختلف آموزشی، پژوهشی و ورزشی تاکید کردند.
این تفاهم نامه با هدف هم افزایی و ایجاد جامعه دانایی محور، سالم و با نشاط در 6 بند منعقد شده است.
استفاده از ظرفیت های جهاد و اداره کل ورزش و جوانان به منظور توسعه فعالیت های آموزشی، پژوهش و فناوری و فرهنگی، همکاری در اجرای مسابقات علمی و ورزشی، برگزاری نشست ‌ها، دوره ‌ها و کارگاه ‌های آموزشی بر حسب نیاز و توافق طرفین، همکاری در تدوین و اجرای دوره ‌های آموزشی، تشکیل کارگروه مشترک توانمند سازی و ارتقای مهارت ‌های کسب و کار جوانان از جمله مفاد این تفاهم نامه است.
اهتمام در زمینه مطالعات توسعه ای و پژوهش های کاربردی مورد نیاز اداره کل ورزش و جوانان، مشارکت در برگزاری مسابقه ها، جشنواره ها و نمایشگاه های علمی- آموزشی، ورزشی؛ پژوهش و فناوری مشترک، توسعه ورزش همگانی و اجرای برنامه های ورزشی و فرهنگی ویژه دانشجویان، بررسی و تعیین نیازها و اولویت‌ های آموزشی نیروی انسانی شاغل در حوزه اداره کل ورزش و جوانان و بهره‌ برداران این حوزه از دیگر مفاد تفاهم نامه به شمار می رود.
ارایه آموزش‌ های مهارتی به مخاطبین اداره کل ورزش و جوانان در جهت افزایش درآمد و ایجاد اشتغال ‌های مولد و ارایه پژوهش های مرتبط با 2 حوزه ورزش و جوانان به اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برای بهره برداری در تصمیم گیری ها و نیز گزارش نتایج آنها در شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان از دیگر مفاد این تفاهم نامه سه ساله است.
7458/8066

[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده