ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عملکرد 47 دستگاه اجرایی در استان قزوین ارزیابی می شود

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: عملکرد 47 دستگاه اجرایی استان در سال 94 امسال مورد ارزیابی قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین، ابوالفضل یاری روز پنجشنبه افزود: ارزیابی عملکرد اداره ها و دستگاه های اجرایی توسط 25 کارشناس این سازمان آغاز شده است.
وی ادامه داد: ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در راستای اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری و با هدف سنجش میزان موفقیت دستگاه ها در تحقق اهداف نقشه راه اصلاح نظام اداری و برنامه جامع تحول اداری انجام می شود.
یاری اضافه کرد: فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان بر مبنای تکالیف تعیین شده و وظایف محوله، مصوبات مجلس شورای اسلامی و هیات دولت با توجه به انتقال اطلاعات ارزیابی شده خود دستگاه ها در سامانه مدیریت عملکرد استان صورت می گیرد.
این مسئول در رابطه با تغییرهای صورت گرفته در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 94 دستگاه های اجرایی استان، افزود: استاندارد مربوط به شاخص های عمومی و اختصاصی عملکرد دستگاه ها براساس برش استانی تفاهم نامه های منعقد شده بین سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و دستگاه های ستادی دنبال می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین، مشارکت دستگاه های اجرایی در بهبود فضای کسب و کار و مشارکت آنها در تحقق اهداف توسعه استان با در نظر گرفتن سند برنامه پنجم توسعه را از جمله شاخص های مورد سنجش اضافه شده به مجموعه اختصاصی در فرآیند ارزیابی ها دانست.
وی در پایان گفت: نتایج ارزیابی های انجام شده پس از تائید در شورای راهبری توسعه استان و اخذ تائیدیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ضمن ارائه در شورای عالی اداری و گزارش به رئیس‌ جمهوری، در جشنواره شهید رجایی اعلام و به اطلاع عموم خواهد رسید.
3013/8054

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده