مفتح: نشانه های فروپاشی رژیم اشغالگر قدس آشکار شده است

همدان - ایرنا- نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: نشانه های فرو پاشی پایه های لرزان رژیم جعلی و اشغالگر قدس آشکار شده است.

محمد مهدی مفتح پنجشنبه در آستانه روز قدس در گفت و گو با ایرنا افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را به خود نخواهد دید و این یک حقیقت روشن است.
وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران بر اساس پایه های اعتقادی و مکتبی اسلام همواره تقابل با رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی را از اهداف خود اعلام کرده و در پیمودن این راه مقدس از هیچ کس ابایی ندارد.
مفتح با تاکید بر اینکه باوجود همه تلاش های خبیثانه و جنایتکارانه نظام سلطه جهانی و در راس آنها آمریکا در منطقه برای حفاظت از رژیم صهیونیستی، این رژیم نفس های آخر خود را می کشد افزود: روز قدس در حقیقت یک گردهمایی بزرگ برای مشق نابودی رژیم جنایتکار، خونریز و کودک کش صهیونیستی است.
وی گفت: حضور پر شور همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان در تظاهرات جهانی روز قدس در حقیقت پیام امید و دلگرمی به همه مجاهدان راه خدا و مبارزان با جنایتکاران جوامع بشری را می دهد.
نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت تصریح کرد: تقابل با نظام سلطه جهانی و رژیم اشغالگر قدس از سیاست های غیر قابل تغییر جمهوری اسلامی ایران است که همواره با جوش و خروش مردمی همراه بوده است.
وی از همه مردم و مسلمانان و مردم شهرستان تویسرکان دعوت کرد تا با حضور پر خروش و گسترده خود در روز قدس از مظلومان جهان در فلسطین و دیگر نقاط منطقه مانند سوریه، بحرین، یمن و عراق حمایت کنند.
جمعه آخر ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس نامگذاری شده است.
تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است.
7524/6993

[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مفتح: نشانه های فروپاشی رژیم اشغالگر قدس آشکار شده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX