نگرش مدیران چهارمحال و بختیاری نسبت به یادگیری و آموزش نامطلوب است

شهرکرد- ایرنا- مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران این استان نسبت به یادگیری و آموزش نگرش مطلوبی ندارند.

به گزارش ایرنا، علیرضا شجاعی روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: فضای غالب در نظام مدیریتی استان به نحوی است که مدیران و کارکنان خود را نسبت به آموزش و یادگیری دانش های روز بی نیاز می دانند و خود را کمتر در معرض آموزش قرار می دهند.
وی ادامه داد: اشرافیت مدیر و کارمندان هر اداره ای، لازمه اجرای صحیح و مناسب برنامه ها است ،از این رو چنانچه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی خود را نسبت به دانش روز مجهز نکنند،
نمی توانند منشا خدمات باشند.
شجاعی تصریح کرد: بی توجهی مدیران استان نسبت به مقوله آموزش می طلبد تا استاندار در این خصوص تذکرات جدی به مدیران بدهد.
مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری با اعلام آمادگی برای برگزاری کارگاه های آموزشی موردنیاز دستگاه های اجرایی استان، افزود: در همین راستا مدیران نمی توانند به بهانه نبود امکانات و فضای آموزشی از برگزاری دوره ها خودداری یا بهانه جویی کنند.
شجاعی، با آسیب شناسی نظام مدیریتی استان و کشور، اظهار کرد: گاهی در انتصاب برخی از مدیران نسبت به احراز شرایط مدیریتی بی توجهی می شود و همچنین ارزیابی دقیق و جامعی از عملکرد مدیران وجود ندارد، از همین رو مدیران انگیزه لازم برای یادگیری دانش های روز ندارند.
وی،تحقق توسعه یافتگی را مشروط به بهره گیری از دانش های نوین و شیوه های مدیریتی جدید دانست و گفت: از این رو ضروری است تا مدیران و کارمندان با بهره گیری از فرایندهای دانش بنیان زمینه توسعه یافتگی استان را فراهم کنند.
شجاعی، از برگزاری 207 دوره آموزشی در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: صدور 6 هزار گواهی نامه آموزشی و برگزاری دوره های بهبود مدیریتی و 14 سمینار تخصصی از مهمترین اقدامات این مدیریت در سال گذشته بوده است.
مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در سال جاری نیز کارگاه های پژوهش محور، سمینارهای تخصصی اقتصاد مقاومتی، حقوق شهروندی و آیین تشریفات ویژه مدیران و کارمندان اداری استان برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان چهارمحال و بختیاری طی دو سال متوالی(93 و 94) موفق به کسب رتبه برتر کشوری شده است.
7363/2097

[ منبع این خبر سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگرش مدیران چهارمحال و بختیاری نسبت به یادگیری و آموزش نامطلوب است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX