ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

میزگرد تخصصی بررسی علل آتش سوزی در منابع طبیعی و حفاظت شده در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی بررسی علل آتش سوزی در جنگل ها، مراتع و مناطق حفاظت شده چهارمحال و بختیاری ، روز پنجشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایرنا،در این میزگرد مدیران کل ستاد مدیریت بحران، منابع طبیعی، حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری و جمعی از مسوولان تشکل های زیست محیطی به میزبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور داشتند.
این میزگرد به بررسی وضعیت آتش سوزی در این مناطق و برنامه ها و راهکارهای مقابله با آتش سوزی و همچنین خسارتهای ناشی از آتش سوزی به منابع ملی و حفاظت شده پرداخت.
به گزارش ایرنا، 86.6 درصد از مساحت چهارمحال و بختیاری را عرصه های منابع طبیعی شامل جنگلها و مراتع تشکیل می دهد.
مشروح این میزگرد که حاوی آمار و نظریات به روز مدیران چهارمحال و بختیاری می باشد،روز شنبه دوازدهم تیرماه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به نشانیhttp://www.irna.ir/chb منشتر شده می شود و در گروه تلگرامی ایرنا شهرکرد Telegram.me/irnashahrekord
انتشار می یابد.
7360/2097

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده