عضو مجلس خبرگان: روز قدس، مثلث عزت اسلام، کرامت امت و حیات فلسطین است ‌

‌عضو مجلس خبرگان رهبری روز قدس را مثلث عزت اسلام، کرامت امت و حیات فلسطین در برابر صهیونیسم جهانی دانست و گفت: حضور یکپارچه و پرنشاط در روز قدس، جولانگاه عرضه اندیشه ها، بینش ها و ارزش های روز جهانی قدس است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین احمد مبلغی در آستانه روز جهانی قدس طی سخنانی گفت: روز جهانی قدس محل التقای ارزش های انسانی و اسلامی از یک طرف، و نقطه وصل گذشته، حاضر و آینده از طرف دیگر است.

وی ادامه داد: روز قدس، واجد مولفه هایی مهم است که هر کدام به این روز، بعدی  ویژه و معنایی خاص بخشیده است و "فرامذهبی اندیشی" نسبت به موضوع فلسطین، "فراقومی گرایی" نسبت به ابعاد آن،  و "فراحزبی‌نگری" در فرایند حمایت از آن، مهمترین  مولفه‌هاست.

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ملت شریف و فهیم ایران با پیروی از مقتدای خود، رهبر معظم انقلاب اسلامی معنا کننده، رقم زننده و جلوه دهنده به مفاهیم و ارزش های نهفته در روز قدس است.

مبلغی یادآورشد: حضور یکپارچه و پرنشاط در روز جمعه در پیش، جولانگاه عرضه اندیشه ها، بینش‌ها و ارزش‌های روز جهانی قدس است.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو مجلس خبرگان: روز قدس، مثلث عزت اسلام، کرامت امت و حیات فلسطین است ‌» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX