ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعلام آمادگی اصحاب فرهنگ و هنر جنوب کرمان برای حضور در راهپیمایی روز قدس

جیرفت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: اصحاب فرهنگ و هنر جنوب کرمان پا به پای مردم ولایت مدار این خطه در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند یافت.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان حجت الاسلام سید احمد حسینی افزود: امروز بار دیگر شاهد آن هستیم که جبهه باطل در راس آن صهیونیسم خونخوار و حامیانش در جهان و خاورمیانه با استفاده از ابزارهای گوناگون چون کشتار بی رحمانه مردم بی دفاع مسلمان و انجام تبلیغات و اعمال سرکوبها کمر همت خود را بر شکستن جبهه حق دارد، اما این مسلم است که وعده خدا انجام شدنی است و نهایتا حق سراسر دنیا را فرا خواهد گرفت و باطل را شکست خواهد داد چونانکه روز بر شب فائق می آید.
وی بیان کرد: روز قدس میراث جاودانه معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به عنوان نمونه بارز عدالت خواهی و فریاد مرگ بر استکبار، همان روزی است که ریشه در شعور انسانی و مذهبی مردم آزادی خواه دنیا خصوصا ایران اسلامی دارد.
وی افزود: امروز جنایات بی رحمانه سرسپردگان صهیونیسم در بلاد اسلامی به دست تروریستهای خود فروخته داعش نه تنها باعث ناامیدی مومنان به وعده نصرت الهی نمی شود بلکه باعث گسترش هرچه بیشتر موج بیداری اسلامی در سراسر گیتی خواهد شد و این بیان کننده نزدیکی صبحی دگر و آزاد سازی قدس شریف از چنگال دژخیمان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان ضمن دعوت مجدد از اصحاب فرهنگ و هنر برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس خاطرنشان کرد: در این موقعیت حساس که مجامع بین المللی و مدافع حقوق بشر در این وادی با دریافت پول در برابر جنایاتی چون کشتار کودکان بی دفاع یمن سکوت می کنند و کشورهای عربی و اسلامی منطقه نیز کمترین فریاد و اعتراضی را به این نسل کشی مسلمانان نمی زنند، اصحاب فرهنگ و هنر جنوب کرمان در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور به هم رسانده و پا به پای سایر آزادی خواهان با حضور در صحنه و سر دادن غریو آزادی خواهی قدس شریف و برائت از غاصبان در کنار همدردی با مردم مظلوم فلسطین آنها را سفارش به استقامت نموده و فریاد مرگ بر صهیونیسم را سر خواهند داد.
7450/3028

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده