ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرانس پرس: اتحادیه اروپا فصل تازه ای در مذاکرات عضویت ترکیه می گشاید

تهران - ایرنا - خبرگزاری فرانسه به نقل از یک مقام آگاه اتحادیه اروپا گزارش داد که اعضای این اتحادیه روز پنجشنبه با گشودن فصل تازه ای در مذاکرات مربوط به عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا موافقت کردند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، این تصمیم بخشی از توافق ماه مارس اتحادیه اروپا مبنی بر تسریع در مذاکرات عضویت ترکیه در ازای کمک این کشور به کنترل سیل مهاجران و پناهجویان است.
اعلام گشوده شدن فصل تازه ای در مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا ، در پی رای مردم بریتانیا در همه پرسی هفته گذشته به خروج از این اتحادیه و همزمان با تحرکات ترکیه برای تنش زدایی در روابط با روسیه و برقراری مجدد روابط با رژیم صهیونیستی مطرح شده است.
این درحالی است که اروپا با بزرگترین بحران آوارگان از زمان جنگ جهانی دوم تا کنون رو به رو است و برخی کشورها از جمله آلمان صحنه تظاهرات گسترده علیه ورود موج بی پایان آوارگان بوده اند و اتحادیه اروپا درصدد جلب مشارکت و همکاری بیشتر ترکیه برای مهار و کنترل بحران پناهجویان است.
مترجمام**1078**1859

[ منبع این خبر سایت ایرنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده