ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دعوت نهادها و گروه های مختلف از مردم کرمانشاه مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

کرمانشاه- ایرنا- گروه های مختلف سیاسی؛ نهادها و دستگاه های اجرایی استان در بیانیه هایی جداگانه از مردم کرمانشاه برای حضوری پرشور و دشمن شکن در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبی اکرم (ص)، مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه و جمعیت آبادگران جوان با صدور بیانیه های جداگانه از اقشار مختلف مردم دعوت کردند تا حضوری پرشور در راهپیمایی روز قدس داشته باشند.

* صهیونیست غاصب همانند مترسکی پوشالی است
در بیانیه سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه آمده است:' صهیونیست غاصب این مترسک پوشالی و همدستان استکباری او از چنگ و دندان تیز خود را به خون مسلمانان آغشته کرده و هر روز اوراقی ننگین از جنایتشان رقم می‌خورد، اسراییل غاصب این غده سرطانی خاورمیانه با جنایات غیرانسانی خود کودکان، زنان و مردان مسلمان فلسطین را به خاک و خون می‌کشد و خانه و کاشانه آنان را بر سرشان ویران می‌کند.
از طرفی دیگر استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ و همراهی مزدورانش در منطقه در سرزمین اشغالی، عراق افغانستان، سوریه، لبنان، بحرین، یمن و غیره به نابودی مسلمانان بی‌دفاع همت گماشته و هر روز با توطئه و ترفندهای شیطانی خود ملت‌های مسلمان و کشورهای اسلامی را هدف قرار می‌دهد و کارنامه سیاه و ننگین خود را سیاه‌‌ تر می‌کند.
روز قدس نمادی است که می‌تواند وجدان‌های خفته جهان را بیدار کند و سبب رسوایی مدعیان حقوق بشر غربی باشد تعبیر روز قدس در ماه مبارک رمضان را باید هوشمندانه‌ ترین نوع بهره‌ گیری از قدرت نرم دنیای اسلام برای مقابله با عصاره اصلی تمدن غرب و امپریالیسم دانست و از این قدرت نرم برای افشای موارد عدیده نقض حقوق بشر آمریکایی جنایتکار استفاده کرد و بر بزرگداشت هر ساله آن تأکید کرد.
در آخرین جمعه ماه رمضان همزمان با راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس ما سربازان ولایت همراه با مردم شریف، مسلمان و قدرشناس استان کرمانشاه و همگام با امت اسلامی در این راهپیمایی عظیم و معنوی شرکت کرده و با حمایت همه‌ جانبه خود را از مظلومان فلسطین همصدا با مظلومان فریاد الله اکبر که بالاترین فریاد است را سر می‌دهیم و در لبیک رهبر معظم انقلاب آماده اجرای هرگونه مأموریتی در این زمینه هستیم'.

* روز قدس نماد استکبارستیزی و آزادگی امت اسلامی است
مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز در بیانیه خود روز قدس را نماد استکبار ستیزی، آزادگی، وحدت و یک ‌پارچگی امت اسلامی عنوان کرده و می آورد: مسلمانان در این روز با خروش یک ‌پارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم اسلام ‌خواهی را در جهان برافراشته و مقاومت اسلامی را به رخ جهانیان می کشند.
این بیانیه می‌افزاید: امام (ره) فرمودند روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است. آیا روز آن فرا نرسیده که مسلمانان منشأ همه گرفتاری‌های خود که همانا اختلافات میان امت است را کنار بگذارند؟ در همه دوران تاریخ هر جا مسلمانان ضربه‌ای خورده‌اند به ‌دلیل همین اختلافات بوده است.
مجمع نمایندگان استان کرمانشاه همراه با دیگر اقشار جامعه، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای، فریاد عدالت‌خواهی خود را برای احقاق حقوق اولیه و انسانی مردم فلسطین و حمایت قاطع از جبهه مقاومت سر خواهند داد و اثبات خواهند کرد که همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود و یار و یاور مظلومانی هستند که راه قیام را برگزیده و بر ستم‌گران می‌شورند.

* روز قدس روز لبیک آزادی خواهان جهان به فرمان تاریخی امام راحل (ره) است
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز در بیانیه خود آورده است: روز قدس روز لبیک آزادی خواهان جهان به فرمان تاریخی بزرگ مردی است که تمام معادلات قدرت را در غرب و شرق عالم یکباره برهم زد.
روز قدس روز ایستادگی مستضعفان جهان در مقابل مستکبران و روز ایجاد حس خودباوری و نمایش اتحاد و بیداری آزاداندیشان و تنفر عمومی از استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی است.
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، پیشکسوتان دفاع مقدس و مردم ولایتمدار استان دعوت می کند تا ضمن شرکت در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، حماسه ای دیگر را در تاریخ این استان به ثبت برسانند.

* روز قدس یادآور زخم های ملت مظلوم فلسطین است
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در بیانیه خود ضمن دعوت از عموم مردم و جامعه ورزشی استان برای حضوری پرشور در راهپیمایی روز قدس آورده است: روز قدس در جمعه آخر ماه مبارک رمضان هرسال تکرار می‌شود تا زخم‌ها و جراحت‌های ملت فلسطین و امت اسلامی در هرجای دنیا را یادآوری کند، روز قدس بازمی ‌گردد تا توطئه‌های بین‌المللی علیه امت ما را یادآوری کند، توطئه‌ هایی که با کاشت غده سرطانی اسرائیل در قلب جهان اسلام ایجاد شده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه ‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.
جامعه ورزش و جوانان نیز جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کرده و با مشت‌های گره کرده شعار «مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسراییل» سر داده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نماییم با حضور قدرتمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند.

* روز قدس روز مقدسی است
جمعیت آبادگران جوان کرمانشاه نیز در راستای شرکت پرشور مردم برومند کرمانشاه در راهپیمایی روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: هنگامه خیزشی دوباره است، هنگامه نبردی چندباره با قدیس‌ کشان قرن و زمان، زمان مداوای جراحت قلب مجروح امت اسلام است.
در این بیانیه آمده است: روز قدس، روز مقدسی است که مسجدالاقصی فریاد می‌کشد بشتابید ای برادران و خواهران مسلمانم، من به پشتوانه همت و غیرت شما هنوز برقرارم، من امید به جوشش و خروش شما بسته‌ ام و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سال‌هاست با فلسطین و مسجدالاقصی همراه است و سال‌هاست که بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی نام قدس را بر این جمعه شریف نامیده‌اند.
جمعیت آبادگران جوان کرمانشاه در پایان، همه مردم و جوانان برومند کرمانشاهی را به حضور پرشور و شوق در این راهپیمایی مهم و بزرگ دعوت می‌ کند.
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمانشاه از ساعت 11 ظهر فردا (جمعه) و از مسیر میدان انقلاب اسلامی (شهرداری سابق) به سمت مسجد جامع برگزار می شود.
7458/8066

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده