ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرماندار زرندیه برلزوم مجوز شورای ترافیک برای طرح های شهری تاکید کرد

مامونیه - ایرنا - فرماندار شهرستان زرندیه بر لزوم مجوز شورای ترافیک برای طرح های ترافیک شهری که با پیشنهاد دستگاه های مرتبط در دستور کار قرار می گیرند تاکید کرد.

محمد کردی روز پنج شنبه در نشست شورای ترافیک شهرستان زرندیه افزود: برخی از طرح های ترافیکی بدون پشتوانه کارشناسی زمینه ای برای بروز نارضایتی شهروندان می شود که در این خصوص باید مصوبات نشست شورای ترافیک شهرستان اجرایی شود.
وی ادامه داد: اقدامات فرهنگی برای نهادینه کردن اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی تاثیرگذار است و رعایت این مهم در کاهش بار ترافیک، تصادفات شهری و افزایش ضریب امنیت نقش دارد.
وی افزود: محورهای مواصلاتی شهرستان زرندیه به لحاظ نزدیکی به پایتخت و واقع شدن درشاهراه اصلی کشور از اهمیت خاصی برخوردار است و در این راستا باید از ظرفیت های مختلف در جهت بهسازی وایمن کردنمحورهای این شهر ستان استفاده کرد.
رئیس شورای ترافیک شهرستان زرندیه گفت: اجرای مصوبات از مهم ترین موضوعات شورای ترافیک است و باید با مدیریت زمان بتوان تغییری در ساختار تر افیکی این شهرستان ایجاد کرد.
فرماندار زرندیه اظهار کرد: استاندارد سازی و ایمن سازی معابر، تسهیل ترافیک در راستای حفظ ایمنی وامنیت جان شهروندان باید با کار کارشناسی دربین مردم ومسئولان نهادینه شود.
کردی گفت: شهرداران نسبت به جمع آوری سرعت گیرهای استاندارد وغیر مجاز و غیر ضروری اهتمام داشته باشند و با استاندارد سازی سرعت گیرهای غیر مجاز در اجرای ترافیک و فرهنگ آن با شورای ترافیک مشارکت کنند.
در این نشست بررسی و انتخاب مشاور توسط شهرداری زاویه به منظور مناسب سازی ورودی این شهر و اعلام نتیجه به پلیس راهور و راه وشهرسازی، ساماندهی تاکسی های شهر مامونیه، جلوگیری از توقف کامیون های حمل بار در شهر و هدایت کامیون ها به پارکینگ عمومی، آموزش پرسنل ادارات در بحث ترافیک توسط راهنمایی ورانندگی، آسفالت ورودی شهرک صنعتی مامونیه توسط شرکت های شهرک صنعتی، جمع آوری تابلو های غیر مجاز در آزاد راه تهران- ساوه و محور بوئین زهرا تصویب شد.
شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمیعت 57 هزار نفر دارای 120 کیلومتر آزادراه ، 150 کیلومتر راه اصلی، 80 کیلومتر راه فرعی، 450 کیلومتر راه روستایی و 440 کیلومتر راه عشایری است. ک/2
4896/3075/6013/

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده