دور جدید نمایش فیلم در سینماتک موزه هنرهای معاصر

دور جدید نمایش فیلم در سینماتک موزه هنرهای معاصر

دوره جدید سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران (دوره چهل و چهارم - تابستان 95) از روز یکشنبه 13 تیرماه ساعت 5 بعدازظهر با فیلم ماجرای اعجاب انگیز آقای وست در سرزمین بلشویک‌ها در بخش سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی شروع می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ در دوره جدید نمایش فیلم در سالن سینما تک موزه (دوره چهل و چهارم- تابستان ۹۵) که از روز ۱۳ تیر ماه شروع می‌شود، در بخش‌های سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی) ۹ فیلم، منتخبی از آثار نخستین جشنوارهٔ بین المللی فیلم بی‌کلام تهران ۲۵ فیلم، یک فیلم ساز یک نگاه: مروری بر سینمای پی‌تر واتکینز ۴ فیلم و در بخش سینما- معماری ۸ فیلم به نمایش درمی‌آید.

در بخش سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی، روز یکشنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۵ بعدازظهر فیلم «ماجرای اعجاب انگیز آقای وست در سرزمین بلشویک‌ها» به کارگردانی لف کلوشوف محصول سال ۱۹۲۴ به مدت ۷۲ دقیقه به نمایش درمی‌آید.

همچنین دربخش سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی تا روز ۱۳ مردادماه، فیلم‌های «اعتصاب (۱۹۲۵)»، «رزمناو پوتمکین (۱۹۲۵)» و «اکتبر: ده روزی که دنیا را لرزاند (۱۹۲۸)» به کارگردانی سرگنی آیزنشتاین، فیلم‌های «مادر (۱۹۲۶)» و «توفان بر فراز آسیا (۱۹۲۸)» به کارگردانی وسوئد پودوفکین و فیلم‌های «زونیگورا (۱۹۲۸)»، «آرسنال (۱۹۲۹)» و «زمین (۱۹۳۰)» به کارگردانی الکساندر داوژنکو به نمایش درمی‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از برنامه‌های نمایش فیلم درفصل بهار، روزهای یکشنبه و چهارشنبه هرهفته ساعت ۵ بعدازظهر، به موزه هنرهای معاصر تهران، واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۵۱۹۶۵ تماس بگیرند.

[ منبع این خبر سایت ایلنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دور جدید نمایش فیلم در سینماتک موزه هنرهای معاصر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



X