ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دور جدید نمایش فیلم در سینماتک موزه هنرهای معاصر

دور جدید نمایش فیلم در سینماتک موزه هنرهای معاصر

دوره جدید سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران (دوره چهل و چهارم - تابستان 95) از روز یکشنبه 13 تیرماه ساعت 5 بعدازظهر با فیلم ماجرای اعجاب انگیز آقای وست در سرزمین بلشویک‌ها در بخش سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی شروع می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ در دوره جدید نمایش فیلم در سالن سینما تک موزه (دوره چهل و چهارم- تابستان ۹۵) که از روز ۱۳ تیر ماه شروع می‌شود، در بخش‌های سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی) ۹ فیلم، منتخبی از آثار نخستین جشنوارهٔ بین المللی فیلم بی‌کلام تهران ۲۵ فیلم، یک فیلم ساز یک نگاه: مروری بر سینمای پی‌تر واتکینز ۴ فیلم و در بخش سینما- معماری ۸ فیلم به نمایش درمی‌آید.

در بخش سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی، روز یکشنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۵ بعدازظهر فیلم «ماجرای اعجاب انگیز آقای وست در سرزمین بلشویک‌ها» به کارگردانی لف کلوشوف محصول سال ۱۹۲۴ به مدت ۷۲ دقیقه به نمایش درمی‌آید.

همچنین دربخش سینمای صامت: مکتب مونتاژ شوروی تا روز ۱۳ مردادماه، فیلم‌های «اعتصاب (۱۹۲۵)»، «رزمناو پوتمکین (۱۹۲۵)» و «اکتبر: ده روزی که دنیا را لرزاند (۱۹۲۸)» به کارگردانی سرگنی آیزنشتاین، فیلم‌های «مادر (۱۹۲۶)» و «توفان بر فراز آسیا (۱۹۲۸)» به کارگردانی وسوئد پودوفکین و فیلم‌های «زونیگورا (۱۹۲۸)»، «آرسنال (۱۹۲۹)» و «زمین (۱۹۳۰)» به کارگردانی الکساندر داوژنکو به نمایش درمی‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از برنامه‌های نمایش فیلم درفصل بهار، روزهای یکشنبه و چهارشنبه هرهفته ساعت ۵ بعدازظهر، به موزه هنرهای معاصر تهران، واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۵۱۹۶۵ تماس بگیرند.

[ منبع این خبر سایت ایلنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده