ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باید تلاش کنیم تمامی خدمات اداری را به حوزه فضای مجازی ببریم‌

استاندار اردبیل گفت: باید تلاش کنیم تمامی خدمات اداری را به حوزه فضای مجازی ببریم.

استاندار اردبيل

‌به گزارش ‌ایسنا، مجید خدابخش در جلسه ستاد اقتصادمقاومتی استان اردبیل با بیان اینکه اقتصادمقاومتی دارای یک برنامه مشخصی است، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در جهت این برنامه‌ها حرکت کنند.

وی با بیان اینکه در سه سال اخیر اقدامات اساسی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفته است، افزود: این حوزه یکی از محورهای اصلی دولت در بحث توسعه بوده است.

خدابخش با تاکید بر اینکه تمامی خدمات اداری را می‌توانیم به حوزه فضای مجازی ببریم، تصریح کرد: هنر یک مدیر این است که فعالیت‌های دستگاه اجرایی خود را از فضای حقیقی به فضای مجازی منتقل کند.

استاندار اردبیل تشکیل کنسرسیوم صادراتی را برای استان اردبیل بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: بازار روسیه برای ایران و بویژه استان اردبیل فرصت بسیار مناسبی برای صادرات است.

وی با بیان اینکه مطالعات پهنه‌های معدنی استان به نقاط امیدبخش رسیده است، گفت: این پهنه‌های معدنی برای استان ماندگار خواهند بود.

خدابخش، توجه جدی به مهندسی ارزشی را بسیار مهم دانست و افزود: مهندسی ارزشی باید مدنظر و توجه ویژه مسئولین استان قرار گیرد.

استاندار اردبیل همچنین با اشاره به فرارسیدن روز قدس، خدمتگزاران، مدیران و کارشناسان را به حضور جانانه و گسترده در کنار عموم مردم در راهپیمایی روز قدس دعوت تاکید کرد: روز قدس روز تجدید پیمان با امام راحل و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

وی افزود: در روز قدس اوج نفرت خود را از رژیم جهان‌خوار صهیونیستی و استکبار جهانی به نمایش خواهیم گذاشت.


انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده