ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آبرسانی به 20 روستای لرستان

‌مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اجرای طرح آبرسانی به 20 روستای استان خبر داد.

آبرسانی به حرم حضرت علی (ع)

به گزارش ‌ایسنا، مهندس علیرضا کاکاوند در جمع خبرنگاران از آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ۷ روستای شهرستان الیگودرز در این استان خبر داد و افزود: عملیات آبرسانی به این روستاها در راستای طرح‎های اقتصاد مقاومتی و در قالب یک مجتمع آبرسانی و تک روستا با جمعیتی بالغ بر 2062 نفر انجام می‎شود.

وی اعتبار مورد نیاز برای این طرح‎ها را ۱۲ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این روستاها در قالب مجتمع کمربسته با ۶ روستا و تک روستای خمه صفلی از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی از نعمت آب شرب سالم بهره‎مند می‎شوند.

کاکاوند تصریح کرد: در راستای اجرای این دو طرح در مجتمع کمربسته با جمعیت یک هزار و ۲۱۳ نفر در شش روستا، عملیات لوله گذاری به طول هفت هزار و ۶۰۰ متر به همراه دو باب مخزن، ایستگاه پمپاژ و تجهیز یک حلقه چاهک انجام می‎شود.

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان اضافه کرد: برای آبرسانی به روستای خمه صفلی نیز با جمعیت ۸۴۹ نفر و اعتبار دو میلیارد ریال، عملیات لوله گذاری به طول یک هزار و ۸۵۰ متر و یک باب مخزن ۳۰۰ متر مکعبی به همراه تجهیز دو حلقه چاه اجرایی می‎شود.

وی به آغار عملیات اجرایی آبرسانی ۱۳ روستای شهرستان دلفان نیز اشاره کرد و گفت: این روستاها غالبا از دو مجتمع آبرسانی می‎شوند و با اجرای این دو طرح زمینه آبرسانی به 1450 نفر از جمعیت روستایی شهرستان فراهم می‎شود.

کاکاوند خاطرنشان کرد: برای اجرای طرح آبرسانی به دو مجتمع دانه میسی شهرستان دلفان اعتباری بالغ بر ۲۲ ملیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه هزینه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در راستای اجرای طرح آبرسانی به مجتمع دانه میسی ۱۵ هزار و ۶۰ متر لوله گذاری و راه دسترسی به طول ۲ کیلومتر اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان همچنین با اشاره به اجرای طرح مجتمع هزار خانی شهرستان دلفان نیز بیان کرد: برای اجرای این طرح نیز ۱۲ هزار و ۱۵۰ متر عملیات لوله گذاری انجام می‎شود. این دو طرح در راستای اجرای طرح‎های آبرسانی اقتصاد مقاومتی انجام می‎شوند.


انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده