ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

موزه میراث روستایی، فرصتی در جهت توسعه گلستان است

‌استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت توسعه موزه میراث روستایی که در پارک جنگلی قرق ایجاد شده، اظهار کرد: موزه میراث روستایی، فرصتی در جهت توسعه گلستان است و تلاش خواهد شد مانعی پیش روی ادامه این پروژه وجود نداشته باشد.

موزه میراث روستایی گلستان

به گزارش ایسنا، ‌دکتر حسن صادقلو در دیدار با دکتر طالقانی، مدیر اجرایی پروژه موزه میراث روستایی گلستان، تصریح کرد: مدیریت استان همکاری لازم را پیرامون اجرای این پروژه خواهد داشت و امیدواریم مراحل واچینی و چیدمان واقعی خانه های روستایی با سرعت بیشتری در این موزه صورت گیرد.

وی افزود: در سطح کلان کشوری نیز حمایت های لازم از این پروژه صورت می گیرد و این پروژه می تواند تاثیر بسزایی در توسعه و رشد گردشگری استان داشته باشد.

همچنین در این دیدار دکتر محمود طالقانی مراحل اجرای پروژه میراث روستایی گلستان و همکاری های صورت گرفته را مناسب ارزیابی کرد و افزود: موزه میراث روستایی فرصتی مناسب جهت ارتقا گردشگری استان است و امیدواریم با همکاری مدیریت استان ادامه روند کار تسریع شود.

موزه میراث روستایی گلستان در سطح 200 هکتار از پارک جنگی 700 هکتاری قرق از سال گذشته آغاز شده و در حال ادامه اجرا می باشد.

طالقانی همچنین به عنوان ناظر پروژه دانش بومی گزارشی را جهت اطلاع استاندار گلستان ارائه کرد و پیرامون این موضوع تبادل نظر صورت پذیرفت.


انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده