ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عامل حقوق های نجومی ضعف تئوریک دولت اعتدال است/اردوگاه رسانه ای دولت دچارتناقض شده است

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادی که چندبار به آقای روحانی گفتم این است که به لحاظ تئوریک در مبنایی که به نام اعتدال تعریف کرده ضعف دارد.

قاسم جعفری،نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در پاسخ به این سوال که چرا دولت در برخورد با مدیران متخلف مالی سهل انگاری می کند؟ گفت: دولت واکنش هایی که نسبت این معضل دارد در حد گفتار است و باید قاطعیت خیلی بیشتری داشته باشد.

وی افزود: عدالت علوی و قرآنی این اقتضائات را دارد که با بی عدالتی برخورد شود و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز فرمودند که بحث حقوق های کذایی ویا نجومی نباید مشمول طول زمان بشود.

جعفری تصریح کرد: در هیمن راستا اردوگاه رسانه ای دولت دچارتناقض شده است آنها روزهای اول از عملکرد این مدیران دفاع می کردند و می گفتند که حق آنها است و متخصص هستند و وقتی دیدند که مطالبه برخورد با مدیران و حقوق های نجومی همه گیر شده است به نوع دیگری قلم می زنند واین نشان می دهد که در این زمینه مبنایی وجود ندارد.

وی افزود: من ایرادی که چندبار به آقای روحانی گفتم این است که به لحاظ تئوریک در مبنایی که به نام اعتدال تعریف کرده ضعف دارد.

جعفری اظهار کرد: اعتدال به سرنوشتی دچار شده که دوران اصلاحات و گفتمان تمدن ها به آن دچار شد و به نتیجه نرسید؛چون اعتدال روحانی در حکمت نظری رنج می برد نمی تواند در عمل توفیقی بدست آورد و معتقدم اعتدالی که آقایان ترویج می کنند با اعتدال قرآنی متفاوت است. بر همین اساس کسانی در جایگاه هایی قرار گرفته اند که شایسته آن نیستند و اعتدال باید از ریشه در انتصابات مدیران خود بازنگری کند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده