ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار سیا درباره حملات داعش در آمریکا

سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) درباره حملات گروه تروریستی داعش در این کشور هشدار داد. شبکه العالم:  جان برینان رئیس سیا هشدار داد: گروه داعش ممکن است عملیات تروریستی در آمریکا نظیر حمله به فرودگاه استانبول انجام دهد.

وی افزود: تعجب خواهم کرد، اگر داعش برای اجرای چنین حملاتی در آمریکا تلاش نکند.
برینان گفت که یقین دارد داعش مسئول حمله به فرودگاه استانبول است. انفجار انتحاری بود و به طول معمول، این شیوه داعش است.

وی افزود: تا پیشرفت در مسیر مقابله با داعش و جلوگیری از تبلیغات و تشویق این گروه برای حملات، راهی طولانی در پیش است.

برینان در کمیته روابط خارجی آمریکا افزود: اکثر حملات داعش با هدایت و هماهنگی هسته عملیات خارجی این گروه در سوریه و عراق اجرا شده است.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده