ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در خراسان جنوبی اعلام شد

محدودیت ترافیکی/ث
رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان خراسان جنوبی از محدودیت ترافیکی در سطح استان به مناسبت برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علیرضا رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس محدودیت‌های ترافیکی برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم در سراسر استان به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: در شهرستان بیرجند از ساعت هشت صبح تا پایان مراسم تردد و توقف وسایل نقلیه در خیابان شهدا حدفاصل میدان ابوذر تا میدان شهدا و بالعکس، تردد و توقف در خیابان طالقانی حدفاصل سه راهی نهضت تا میدان ابوذر و بالعکس و تردد و توقف در خیابان مدرس حدفاصل میدان اول تا میدان ابوذر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین تردد و توقف در خیابان ارتش حدفاصل سه راهی خیابان عدل تا میدان ابوذر و بالعکس، تردد و توقف در خیابان شهید صیاد شیرازی حدفاصل تقاطع شهید قرنی تا تقاطع پاسداران و بالعکس، تردد و توقف در خیابان پاسداران حدفاصل تقاطع پاسداران تا تقاطع تأمین اجتماعی و بالعکس، تردد و توقف در خیابان قدس شرقی حدفاصل تقاطع اول عدل تا میدان قدس و بالعکس، تردد و توقف در خیابان شهید نواب صفوی شرقی حدفاصل تقاطع شهید تیمورپور (پارک) تا میدان قدس و بالعکس و تردد و توقف در پاسداران 3 و 6، خیابان شهید تیمورپور و تمام مسیرهای منتهی به مسجد امام حسین (ع) ممنوع خواهد بود.

رضایی بیان کرد: در شهرستان قاین نیز مسیر خیابان امام خمینی (ره) تا مسجد جامع، سه راهی مسجد جامع، خیابان امام رضا (ع)، خیابان شهید رجایی، میدان طالقانی، تقاطع بامشاد و خیابان مصلی از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد اعمال و در شهرستان زیرکوه نیز مسیر سه راهی اردکول، میدان آیت‌الله فقیه، مصلی از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد اعمال خواهد شد.

وی افزود: همچنین در شهرستان فردوس مسیر خیابان امام خمینی حدفاصل میدان انقلاب تا میدان 15 خرداد، خیابان مدرس حدفاصل میدان 15خرداد تا تقاطع ورزش و سه راهی ابن یمین مدرس تا مقابل نهاد امامت جمعه محدودیت توقف و تردد و در شهرستان سرایان نیز تردد و توقف وسایل نقلیه در میدان قدس، خیابان امام و مسجد جامع ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان خراسان جنوبی گفت: در شهرستان نهبندان مسیر میدان امام (ره)، خیابان شهدا، چهارراه شهدا و معلم، بلوار معلم، میدان بسیج تا مصلی امام علی (ع) از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد اعمال و در شهرستان سربیشه نیز مسیر میدان امام (ره)، میدان 17 شهریور، تقاطع مدرس و مصطفی خمینی، میدان طالقانی و خیابان شهدا از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد اعمال خواهد شد.

رضایی با اشاره به محدودیت ترافیکی در شهرستان بشرویه تصریح کرد: مسیر میدان امام (ره) به سمت تقاطع هوا‌شناسی و از تقاطع هوا‌شناسی تا گلزار شهداء از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد اعمال و در شهرستان درمیان نیز مسیر میدان ابوذر، بلوار امام رضا (ع) و میدان شهید حمزه‌ای از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد اعمال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان خوسف نیز مسیر میدان امام خمینی (ره)، بلوار شهید بهشتی تا میدان شهید قهرمان و خیابان شهید مطهری از میدان شهید قهرمان تا هیئت حسینی از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد و در شهرستان طبس مسیر تقاطع قدس بلوار امام (ره)، میدان امام (ره)، خیابان منتظری تا مسجد جامع از آغاز تا پایان مراسم ممنوعیت توقف و تردد اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده