ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مازندران سرآمد خدمات پستی مطلوب در ایران/ توسعه پست الکترونیکی در کشور‌

حسین مهری مدیرعامل شرکت پست
مدیرعامل پست جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر توسعه پست الکترونیکی در کشور، گفت: مازندران سرآمد خدمات پستی مطلوب در کشور شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حسین مهری صبح امروز در مراسم تقدیر و معارفه مدیرکل پست مازندران در ساری اظهار داشت: نخستین شرکت ارتباطی کشور پست بوده و پست مازندران با داشتن ظرفیت بالا می‌تواند از استان‌های سرآمد کشور باشد.

وی افزود: امروزه تولیدات و خدمات پیچیدگی‌های خاص خود را دارد که باید با تمام توان از پست سنتی به سمت پست نوین حرکت کنیم. امروز شبکه‌های اینترنتی دنیا را متحول کرد و اگر بخواهیم در وضعیت موجود بمانیم حذف می‌شویم.

مهری گفت: پست سنتی و فعلی تنها یک محموله را از مبدا به مقصد جابه‌جا می‌کند اما در پست نوین باید با فراهم کردن زیرساخت‌های الکترونیکی خدماتی با کیفیت بالا ارائه دهیم.

مدیرعامل پست کشور تصریح کرد: باید در پست درگاهی ایجاد کنیم که کشاورزان و باغداران محصولات خود را در فروشگاهی که پست گانتخاب می‌کند عرضه کنند و بسته بندی و حمل و نقل نیز توسط پست صورت گیرد.

مهری افزود: برای اقتصادی کردن فعالیت‌ها باید از نگاه مشتری به خدمات نگاه کردو قیمت تمام شده مناسب،کیفیت خوب خدمات و تکریم ارباب رجوع بتوانیم شرکت پست را از آسیب پذیری دور کنیم و بتوانیم با رشد و توسعه در تمام زمینه‌ها شاهد ارائه خدمات مناسب و درآمدبرای پست کشور باشیم.

علی اصغر قاسمیان، مدیرکل سابق پست مازندران در مراسم تودیعش اظهار داشت: پست یکی از ادارات مهمی است که خدمات شایسته ای را به مردم ارائه می‌دهد و تمام فرآیندها بر اساس توانمندی‌ها و شایستگی‌ها بوده است و در انجام وظایف از روابط حزبی،گروهی و جهت گیری‌ها دوری کردیم.

وی بیان داشت: خوشبختانه رشد درآمدی پست استان از منفی 25 به مثبت 59 رسید و پست استان بر اساس شرایط خدماتی را برای مردم استان فراهم کرد که کشاورزی با تعرفه مناسب و رویش گل و گیاه بوده است و پروژه پست سبز نیز به پست استان واگذار شد.

قاسمیان با اشاره به ثبت نام کارت هوشمند ملی گفت: با تعامل مناسب میان پست و ثبت احوال, 65 ایستگاه خدمات ثبت احوال در پست ایجاد و 50 هزار نفر ماهانه برای دریافت کارت هوشمند اقدام می‌کنند.

مدیرکل جدید پست مازندران نیز گفت: دولت در مسیر توسعه قرار دارد که باید با همدلی و وحدت پست و سیاست‌های آن را به مردم بشناسانیم و برای همه عملیات شاخص داشته باشیم.

اسماعیل بوداغی افزود: ملاک برای ما کار است و تکلیف و وظایف خود را بر اساس نیاز روز جامعه باشد و باید کار را بر اساس دقت، سرعت و امنیت باشد و بهره وری را با کمترین هزینه و با کیفیت بالا افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: اگر مازندران در توریسم مطرح است باید جایگاه پست را در این امر بیابیم و آن را ارتقا دهیم.

بوداغی بیان داشت: در سال 93 حدود 14 هزار امانت داشتیم در سال گذشته 19 هزار امانت درپست استان بود که باید امسال آن را افزایش دهیم.

‌در این مراسم از خدمات علی اصغر قاسمیان تقدیر و اسماعیل بوداغی به سمت مدیرکل جدید پست مازندران منصوب شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده