ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بروجردی: صهیونیستها منتظر سیلی امت اسلامی باشند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکاییها باید پاسخگوی جنایات خود در قبال ملت مظلوم فلسطین باشند، گفت: با این ظلمها و زیاده‌خواهیها منافع‌شان دچار خطر شده و سیلی محکمی از امت اسلامی می‌خورند. خبرگزاری تسنیم: علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توسط امام راحل یک حرکت عظیم الهی برای بسیج امت اسلامی در مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی بود.

وی افزود: روز قدس در شرایط فعلی به تنها نقطه امید ملت مظلوم فلسطین برای رهایی قدس شریف و آزادسازی سرزمینهای اشغالی از دست جنایتکاران صهیونیستی تبدیل شده است.

بروجردی با ابراز اینکه آمریکاییها با خلق گروهای تروریستی داعش و تکفیریها در منطقه سعی دارند تا موضوع مردم مظلوم فلسطین را از افکار جهانی پاک کنند، گفت: با توجه به نقشه‌های شیطان بزرگ قطعاً نیازمند بسیج تمام امکانات امت اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین هستیم، اما متأسفانه در شرایط کنونی کشورهایی مانند عربستان به‌طور علنی از رژیم اشغالگر قدس حمایت می‌کنند که این اهمیت روز قدس را که عملاً دعوتی از ملتهای جهان اسلام برای مقابله با صهیونیستها است افزایش می‌دهد.

وی تأکید کرد: ملت ایران همواره به‌عنوان الگوی جهان اسلام در کنار مسلمانان جهان، در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند تا به صهیونیستها و آمریکاییها نشان دهند جمهوری اسلامی مدافع حقوق ضایع‌شده مردم مظلوم فلسطین هستند و اجازه نخواهند داد تا این روز مهم از ذهن ملتها فراموش شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اعلام اینکه اگر رژیم صهیونیستی و آمریکاییها دست از کشتار، جنایت و  فشارهای خود بر ملت مظلوم فلسطین برندارند، در آینده‌ای نه‌چندان دور باید پاسخگوی اعمال خود باشند، تصریح کرد: هرعملی را عکس العملی است و آنها بدانند با این ظلمها و زیاده خواهیها منافع‌شان دچار خطر شده و سیلی محکمی از امت اسلامی خواهند خورد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده