ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حجت الله مهدیان گزینه جدی مدیرعاملی بانک توسعه تعاون

حجت الله مهدیان خبر داد که به غیر از وی، گزینه دیگری هم برای تصدی مدیریت بانک توسعه تعاون وجود دارد اما هنوز نهایی نشده است. یک عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون تایید کرد که به عنوان سرپرست موقت این بانک، از روز شنبه فعالیت خود ار آغاز خواهد کرد.  حجت الله مهدیان گفت : که به غیر از وی، گزینه دیگری هم  برای  تصدی  مدیریت بانک توسعه تعاون وجود دارد اما هنوز نهایی نشده است. از دو روز قبل که محمد علی سهمانی، مدیر عامل پیشین این بانک به سمت مدیریت عاملی بانک رفاه کارگران منصوب شده ، صندلی وی بدون جایگزین مانده بود. به گفته مهدیان به نسیم آنلاین ، درحال حاضر سرپرستی بانک توسعه تعاون به او سپرده شده تا ضمن انجام روال عادی بانک، تکلیف گزینه نهایی مدیر عامل مشخص شود. مهدیان، در عین حال تایید کرد که خود او یکی از گزینه های  پیشنهادی احراز سمت مدیر عامل بانک توسعه تعاون بوده است.

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده