محرمی:‌ برانکو هیچ ابایی از بازی دادن به بازیکنان جوان ندارد

محرمی:‌ برانکو هیچ ابایی از بازی دادن به بازیکنان جوان ندارد

بازیکن جوان پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و امیدوارم که بتوانم مهره مؤثری در این تیم باشم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، صادق محرمی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از عقد قرارداد و ثبت آن در هیأت فوتبال، گفت: خیلی خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و امیدوارم که بتوانم مهره مؤثری در این تیم باشم.

وی درباره اینکه همراه با حسین ماهینی در ملوان حاضر بود و حالا با هم به پرسپولیس آ‌مدند، اظهار داشت: ماهینی نقش زیادی در پرسپولیسی شدن من داشت چرا که با وی صحبت کردم و از او مشورت گرفتم تا پیراهن پرسپولیس را به تن کنم.

محرمی در خصوص کار کردن با برانکو هم اظهار داشت: برانکو مربی بسیار بزرگی است و سال گذشته نشان داد که هیچ ابایی از بازی دادن به بازیکنان جوان ندارد و امیدوارم زیرنظر او بتوانم فصل موفقی را پشت‌سر بگذارم.

وی در خصوص وضعیت پرسپولیس هم تصریح کرد: امسال خوشبختانه تیم خوبی داریم و مطمئنم مثل سال گذشته از مدعیان اصلی قهرمانی خواهیم بود.

 

[ منبع این خبر سایت ایلنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محرمی:‌ برانکو هیچ ابایی از بازی دادن به بازیکنان جوان ندارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX