ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شرایط دریافت کمک هزینه ازدواج از سازمان تامین اجتماعی

مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیمه شدگان این سازمان می توانند با در نظر گرفتن چند شرط نسبت به دریافت کمک هزینه بلا عوض ازدواج اقدام کنند.

کیومرث فلاحی در گفتگو با مهر، از پرداخت کمک هزینه ازدواج به بیمه شدگان تامین اجتماعی با در نظر گرفتن شرایطی خبر داد.

وی افزود: داشتن حداقل ۷۲۰ روز سابقه بیمه زوجین قبل از تاریخ عقد از جمله این شرایط است که باید زوجین واجد آن باشند.

مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه دائمی بودن ازدواج و ثبت در دفتر اسناد رسمی را از دیگر شرایط پرداخت کمک بلاعوض به بیمه شدگان عنوان کرد.

فلاحی گفت: همچنین این کمک هزینه تنها به زوجینی پرداخت می شود که ازدواج اول آنها است و به ازدواج های بعدی تعلق نمی گیرد.

وی اظهار داشت: متقاضیان می توانند با دردست داشتن اصل سند ازدواج، دفترچه درمانی، شناسنامه بیمه شده و همسر به شعبه ای که در آن حق بیمه پرداخت می کنند مراجعه کنند.

مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در خصوص مبلغ کمک هزینه نیز گفت: این مبلغ از ۲ میلیون تا ۵ میلیون تومان نیز قابل پرداخت است.

فلاحی در پایان از پرداخت ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان کمک هزینه بلاعوض به بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان کرمانشاه به ۱۶۰۰ نفر در سال گذشته خبر داد.

[ منبع این خبر سایت تابناک، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده