70درصد از پست های قضایی و اداری دادگستری تیران و کرون خالی است

تیران و کرون،اصفهان-ایرنا- رئیس حوزه قضایی شهرستان تیران گفت: 70درصد از پست های قضایی و اداری دادگستری تیران و کرون خالی و بدون نیروی انسانی است.

محمدرضا محمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: رسیدگی به 10 هزار پرونده قضایی با 30 درصد از نیروها انجام می شود در حالی که کمبود نیرو در کاهش سرعت خدمت رسانی و رسیدگی به پرونده ها موثر است.
وی افزود: بخش زیادی از پرونده های قضایی شهرستان در شوراهای حل اختلاف بررسی و رسیدگی می شود.
وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی شهرستان تیران و کرون افزود: با چنین موقعیتی امکان زمین خواری وجود دارد اما شورای حفاظت از اراضی شهرستان و شورای پیشگیری از وقوع جرم با تعامل بین دستگاه های اداری از زمین خواری جلوگیری کرده است.
محمدی یادآوری کرد: دستگاه های اداری در واگذاری زمین به سرمایه گذاران باید دقت و توجه خاصی داشته باشند چون بی توجهی به این امور موجب زمین خواری می شود.
شهرستان تیران وکرون در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد7137/ 6022

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «70درصد از پست های قضایی و اداری دادگستری تیران و کرون خالی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX