ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دوره آموزشی' تیم سازی و شیوه های کار گروهی' در سنندج آغاز شد

سنندج- ایرنا- دوره آموزشی یک روزه' تیم سازی و شیوه های کار گروهی' ویژه مدیران روز پنج شنبه در سالن اجتماعات مرکز آموزش و پژوهش استانداری کردستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان به منظور ارتقای سطح دانش مدیران در زمینه تشکیل تیم های کاری، تقویت مشارکت و شیوه های انجام کار گروهی اقدام به برگزاری دوره آموزشی' تیم سازی و شیوه های کار گروهی' کرده است.
این دوره آموزشی یک روزه با حضور تمامی مدیران (پایه، میانی) برگزار شده و در این دوره تیم سازی و شیوه های کارگروهی توسط دکتر انواری دکترای مدیریت (H.R.M) از آمریکا و از اعضای هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آموزش داده می شود.
7348/6108

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده