دوره آموزشی' تیم سازی و شیوه های کار گروهی' در سنندج آغاز شد

سنندج- ایرنا- دوره آموزشی یک روزه' تیم سازی و شیوه های کار گروهی' ویژه مدیران روز پنج شنبه در سالن اجتماعات مرکز آموزش و پژوهش استانداری کردستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان به منظور ارتقای سطح دانش مدیران در زمینه تشکیل تیم های کاری، تقویت مشارکت و شیوه های انجام کار گروهی اقدام به برگزاری دوره آموزشی' تیم سازی و شیوه های کار گروهی' کرده است.
این دوره آموزشی یک روزه با حضور تمامی مدیران (پایه، میانی) برگزار شده و در این دوره تیم سازی و شیوه های کارگروهی توسط دکتر انواری دکترای مدیریت (H.R.M) از آمریکا و از اعضای هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آموزش داده می شود.
7348/6108

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوره آموزشی' تیم سازی و شیوه های کار گروهی' در سنندج آغاز شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX