ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حساب‌های مدیران ۴ بانک از دسترس خارج شد

پس از دستور بررسی رئیس جمهور مبنی بر رسیدگی به فیش های حقوقی مدیران دولتی ، حساب های مدیران 4 بانک از دسترس خارج شد. باشگاه خبرنگاران جوان: شب گذشته خبری مبنی براز دسترس خارج شدن حساب های هیات مدیره برخی بانک ها پس از دستور رئیس جمهور برای بررسی فیش های حقوقی مدیران دولتی از سوی باشگاه خبرنگاران منتشر شد .

 بر اساس بررسی های میدانی خبرنگار ما از کارمندان معتبرشعب بانک ها، مشخص شده مدیران ارشد و اعضای هیات مدیره بانک ها ، با دستور به ادارات انفورماتیک و آی تی سازمان متبوع خود ،اقدام به غیر قابل رویت کردن صورت های مالی خود نموده اند یا به عبارتی  حساب های خود را آف لاین کردند.

پیرو این خبر یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: حساب های هیات مدیره بانک های صادرات، رفاه، مهر ایران و کشاورزی از دیشب تا کنون آف لاین شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده