ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابطحی: نه غزه نه لبنان شعار هيچ آزاده‌اي نيست

مگر مي شود به ستم ديدگان نه گفت؟. اما جانم فداي ايران، شعارهمه ايران دوستاني است كه ايران سرافراز را در طول تاريخ سرافراز نگه داشته اند. ابطحی معاون پارلمان رئیس دولت اصلاحات در صفحه اجتماعی خود به روز قدس اشاره و به چرایی دفاع از مردم فلسطین پرداخت.

به گزارش عصر ایران، سيد محمدعلي ابطحي در اينستاگرامش نوشت:

 دفاع از مظلوم مرز نمي شناسد. همه افراد بشر بايد حقوق مساوي داشته باشند. روز قدس يك روز نمادين است . دفاع از مردم مظلوم فلسطين در برابر رژيمي كه همه دنيا آنان را ستمگر مي دانند، دفاع از همه مظلومان دنيا است. شركت در راهپيمايي روز قدس، شركت در دفاع از عدالت است. نه غزه نه لبنان شعار هيچ آزاده اي نيست.

مگر مي شود به ستم ديدگان نه گفت؟. اما جانم فداي ايران، شعارهمه ايران دوستاني است كه   ايران سرافراز را در طول تاريخ سرافراز نگه داشته اند. رزمندگان جبهه هاي جنگ و شهيداني كه نگذاشتند يك وجب خاك ايران در اختيار دشمن بماند، بلند ترين مصراع شعر وطن دوستي بودند.

[ منبع این خبر سایت عصرایران، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصرایران، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده