ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با همه متخلفان برخورد شود، حتی اگر برادر رئیس جمهور باشد

نماینده مردم آبادان گفت: باید با همه متخلفان برخورد شود، حتی اگر برادر رئیس جمهور باشد. شخص رئیس جمهور و معاونان ایشان به این موضوع ورود کردند. نمایندگان هم پیگیر موضوع هستند. به گزارش خبرگزاری بسیج، عامر کعبی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره پرونده حقوق‌های نجومی و اخبار منتشر شده درباره نقش برادر رئیس جمهور در انتصاب یکی از این مدیران گفت: بحث حقوق‌های نجومی یک التهابی در جامعه ایجاد کرده است. با روشنگری که رسانه‌ها انجام دادند، مردم الآن نگران هستند. 

وی افزود: در جامعه ما متأسفانه مدیرانی وجود دارند که به جای رسیدگی به مشکل بیکاری مردم، به فکر خودشان  هستند. این حقوق به هیچ‌وجه قابل قبول نیست. در بعضی از شهرستان‌ها بیکاری به 60 درصد رسیده است. مقام معظم رهبری و مسئولان  کشور به این موضوع حساس هستند.

 

کعبی اضافه کرد: باید با همه متخلفان برخورد شود، حتی اگر برادر رئیس جمهور باشد. شخص رئیس جمهور و معاونان ایشان به این موضوع ورود کردند. نمایندگان هم پیگیر موضوع هستند و حتما هفته آینده اقداماتی در مجلس انجام خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده