آیت الله مقتدایی: حضور در راهپیمایی روز قدس عبادت و جهاد بزرگ است

قم- ایرنا- نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ملت رشید ایران حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را به عنوان یک جهاد بزرگ و عبادت تلقی کرده و با شرکت خود مشت محکمی بر دهان اسرائیل و حامیانش بکوبند.

آیت الله مرتضی مقتدایی روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: هر چه زمان به جلو پیش می رود نه تنها ملت ایران بلکه مردم جهان به اهمیت روز جهانی قدس و ابتکار امام راحل آگاه تر و جنایات اسرائیل برای بشریت آشکارتر می گردد.
وی گفت: امروز معنای آن سخنان امام راحل که فرمودند' اسرائیل دشمن بزرگ اسلام است' به صورت واضح تر و آشکارتر خود را نشان می دهد، بنابراین همه باید در روز جهانی قدس، علیه رژیم سفاک ،ظالم و کودک کش صهیونیستی وارد صحنه شوند.
آیت الله مقتدایی ادامه داد: همه مردم ایران از هر قشر و صنفی، روز جهانی قدس را بزرگ بشمارند و با حضور در این راهپیمایی با مشت های گره کرده ، شعار ' مرگ بر اسرائیل' سردهند.
دبیر شورای عالی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: مردم همچنین علیه جنایتکارانی مانند امریکا که این غده سرطانی را در منطقه خاورمیانه ایجاد کرده و از آن حمایت می کنند نیز شعار سردهند.
وی حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی را باعث تضعیف اسرائیل، تقویت روحیه مردم فلسطین و امیدواری همه مظلومان و جبهه مقاومت دانست.
وی گفت: حرکت طوفانی و میلیونی مردم درگوشه و کنار جهان در روز جهانی قدس، باعث امیدوارتر شدن مسلمانان تحت ظلم و ستم و جدی تر شدن آنها در مقاومت خواهد شد.
آیت الله مقتدایی بیان داشت: یکی از پیام های مهم راهپیمایی روز جهانی قدس این است که اگر اسرائیل حامیانی مانند آمریکا و عربستان سعودی دارد، ملت های مسلمان نیز حامی فلسطین و مظلومان می باشند.
روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای دفاع از آرمان فلسطین و قبله اول مسلمانان، به ابتکار حضرت امام راحل بنیانگذاری شده و هر سال به صورت باشکوه در سراسر کشورهای اسلامی برگزار می شود.
7401/ 6133/

[ منبع این خبر سایت ایرنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیت الله مقتدایی: حضور در راهپیمایی روز قدس عبادت و جهاد بزرگ است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX