ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زود بازده نبودن دلیل بی رغبتی نمایندگان در کمیسیون فرهنگی است

کاشان - ایرنا - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: زود بازده نبودن مسائل فرهنگی، دلیل بی رغبتی نمایندگان برای عضویت در این کمیسیون است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدصادق طباطبایی نژاد شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی اردستان خاطرنشان کرد: مسائل فرهنگی در عمل و اجرا زود بازده نیست، از این رو در تمایلی برای حضور در کمیسیون فرهنگی وجود نداشت.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مسائل فرهنگی و تاکید رییس مجلس شورای اسلامی گفت: البته جمع خوبی در این کمیسیون شکل گرفت که امیدواریم، بتوان مسائل فرهنگی کشور را به خوبی رصد و راهکارهای مناسب برای رفع این قبیل مشکلات اتخاذ کرد.
نماینده مردم اردستان و زواره در مجلس شورای اسلامی افزود: خیلی از آسیب هایی که امروز در جامعه شاهد آن هستیم از حدود 15 سال قبل شروع شده که در ادامه به آن بی توجهی شده و اکنون این آسیب ها خود را نشان داده است.
وی گفت: آنچه باعث می شود ما از مسائل فرهنگی غافل شویم، کند بودن پیشرفت مسائل فرهنگی است و از سویی هم بحث فرهنگی زیربنای مسائل اجتماعی است.
حجت الاسلام طباطبایی نژاد تصریح کرد: مسائل فرهنگی موجب پیشرفت و توسعه اجتماعی
است، از این رو مسائل فرهنگی یک اولویت خاص نسبت به کلیه امور جاری افراد جامعه دارد.
فرماندار اردستان نیز در این جلسه با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی از سوی رهبرمعظم انقلاب
گفت: دستگاه های اجرایی باید در ارتباط با این موضوع مجدانه پیگیرباشند.
علیرضا غیور افزود: مقرر شده تا دستگاه های اجرایی و نهادها برنامه های ویژه خود را مشخص تا بتوان سند جامع و کامل برنامه ها را در این خصوص تهیه کرد.
7431/6021

[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده