عضو کمیسیون امنیت ملی: جامع‌نگری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی از دلایل وجود امنیت در کشور است

عضو کمیسیون امنیت ملی: جامع‌نگری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی از دلایل وجود امنیت در کشور است سیاست > مجلس - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مهارت شناسایی دستگاه‌های ضد امنیتی توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور از دلایل وجود امنیت در کشور است.

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرآنلاین، در خصوص امنیت در مناطق مرزی کشور با وجود ناامنی های اخیر در کشورهای همسایه گفت: این موضوع نشان دهنده توانایی و مهارت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور در پیش بینی به موقع تحرکات تروریستی و سرکوب آن در مرزهای کشور است.

وی افزود: تلاش شبانه روزی دستگاه های مدیریتی و اطلاعاتی کشور برای تشخیص به موقع چنین مواردی جای تقدیر و تشکر دارد.

نماینده مجلس دهم درباره فاکتورهای تاثیرگذار در برقراری امنیت در کشور، خاطر نشان کرد: موضوع امنیت یک مقوله مجرد نیست. امروزه امنیت ابعاد گوناگون و مختلفی دارد و کشور ما در این زمینه جامع نگری کافی داشته است. تقویت نیروهای امنیتی و مبارزاتی و همچنین توانایی در شناسایی دستگاه های ضد امنیتی از عناصر تاثیر گذار در ایجاد امنیت است.

29219

 

 

کلید واژه ها: مجلس دهم - کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو کمیسیون امنیت ملی: جامع‌نگری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی از دلایل وجود امنیت در کشور است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX