ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توسعه بندر چابهار و ایجاد اشتغال، رسالت سازمان بنادر و دریانوردی ‌

مدیر کل بنادر ودریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه بندر چابهار و ایجاد اشتغال رسالت سازمان نبادر ودریانوردی است که این سازمان تمام تلاش خود را در جهت رفع نیاز مردم و ایجاد اشتغال برای آنها به کار خواهد برد.

استانها/ بندر

بهروز اقایی در گفت وگو با  خبرنگار ‌ایسنا با بیان اینکه دو سرمایه گذاری از طریق بخش خصوصی، دولتی و سرمایه‌گذاری خارجی در بندر چابهار انجام شده است، اظهار کرد: سرمایه‌گذاری 235 دلاری هندی‌ها و 430 دلاری صندوق توسعه ملی آینده خوبی را برای بندر چابهار رقم خواهد زد.

وی افزود: در حال حاضر نگاه و توجه دولت به سمت استان ما معطوف شده که این خود زمینه ساز جذب سرمایه‌گذار در این منظقه به شمار می‌آید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در آینده با پیشرفت و راه اندازی طرح توسعه بندر چابهار به ازای هر کانتینر چیزی حدود 5 هزار تومان عوارض به شهرداری داده خواهد شد که این خود فرصت ایجاد سرمایه برای شهرداری به حساب می‌آید.

مدیر کل بنادر ودریانوردی استان ضمن درخواست کمک از همه دستگاه‌ها در جهت پیشرفت این طرح تصریح کرد: با توجه به نگاه ویژه ‌مقام معظمرهبری و سازمان بنادر به این منطقه باید از ایجاد این فرصت‌ها برای استان استفاده کرد.

‌انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده