ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معلم البرزی رتبه برتر کشوری در پرسش مهر رئیس جمهوری را کسب کرد

کرج - ایرنا - معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک آموزش و پرورش البرز از کسب رتبه برتر کشوری یکی از معلمان این ناحیه در پرسش مهر 16 ریاست جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

فرزاد شعبانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: هر ساله همزمان با نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی ، ریاست جمهوری اسلامی ایران در برای دانش آموزان و معلمان پرسش هایی را با موضوعات مختلف مطرح می کند که در پرسش مهر 16 در سال تحصیلی 95-94 این رویداد فرهنگی شکل گرفت.
وی اظهار کرد: مرتضی دهقان آزاد یکی از معلمان با شرکت در پرسش مهر 16 ریاست جمهوری توانست رتبه اول کشوری را در رشته شعر که درباره برجام و فرصت های پیش روی مردم بود به خود اختصاص دهد.
وی با اشاره به اینکه پرسش مهر 16 ریاست جمهوری در 12 رشته برای دانش آموزان و فرهنگیان مطرح شده بود خاطر نشان شد : معلم ناحیه یک کرج با کسب مقام اول در رشته شعر با موضوع ' برجام ' برای البرز نشینان افتخار آفرینی کرد.
معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک کرج ادامه داد: یک هزار و 369 فرهنگی از استان های مختلف کشور در پرسش مهر 16 ریاست جمهوری اسلامی ایران شرکت کردند.
شعبانی بیان کرد: در پرسش مهر 16 ریاست جمهوری از بین آثار ارسالی فرهنگیان کشور در رشته های مختلف 213 اثر برگزیده کشوری شد که معلم ناحیه یک کرج از البرز نیز در ردیف منتخبان کشوری با کسب مقام اول در شعر قرار گرفت.
البرز 430 هزار دانش آموز دارد.
2819/1535

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده