ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی تاکید کرد: ممنوعیت دریافت وجه اضافه در مدارس غیردولتی

رئیس سازمان مدارس غیردولتی تاکید کرد: ممنوعیت دریافت وجه اضافه در مدارس غیردولتی جامعه > مشکلات مردم - دریافت هرگونه وجهی به غیراز مبلغ قرارداد الکترونیکی در حین ثبت نام ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برخی کاربران از دریافت شهریه های غیرمتعارف در مدارس غیر دولتی گلایه داشتند. در همین زمینه مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیردولتی توضیحاتی داد.


او گفت: دریافت هرگونه وجهی به غیراز مبلغ قرارداد الکترونیکی در حین ثبت نام ممنوع است.
گرد با بیان اینکه برای تعیین نرخ شهریه مصوب (شهریه ثابت و فوق برنامه) موسسان مدارس غیر دولتی اطلاعاتی از برنامه ها را اعلام کردند گفت: مؤسسان موظفند براساس الگو، اطلاعات لازم رادرسامانه نرم‌افزاری مربوطه (سایت اداره کل مدارس ومراکزغیر دولتی) پیشنهاد تا پس از بررسی و تایید، شورای تعیین شهریه ادارات آموزش و پرورش شهرستان، منطقه و ناحیه میزان شهریه مدارس از طریق نرم افزار محاسبه و شهریه تصویبی ابلاغ می‌شود.
او تاکید کرد: درهنگام ثبت‌نام میزان ساعات فعالیت‌های آموزشی و فوق برنامه به رویت اولیای دانش آموز می‌رسد و موسس مدرسه غیردولتی موظف است مطابق برنامه آموزشی شهریه مصوب را با انعقاد قرارداد که به صورت الکترونیکی‌وطی دونسخه ازطریق سامانه چاپ می‌شود از اولیا اخذوبه حساب مدرسه واریز شود.
رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده با بیان اینکه دریافت هرگونه وجهی به غیر از مبلغ مندرج در قرارداد الکترونیکی در حین ثبت نام ممنوع است، تصریح کرد: دریافت وجوه خدمات ویژه پس ازتصویب انجمن اولیا وتأیید منطقه وپس از شروع سال تحصیلی امکان پذیراست.

45232

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - وزارت آموزش و پرورش -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین،جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین،جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده